Aicinājums sēsties šķietami jaunās kamanās

- 12.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Iespējams, lai daļēji kompensētu bargos aizliegumus, pērn ar grozījumiem «Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma» 37. pantā tika atļauts vismaz partiju dibināšanas sapulces sasaukt un noturēt attālināti, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Kādēļ šādus likuma grozījumus cauri izlaida pie varas esošās Saeimā pārstāvētās partijas, kuras politisko konkurentu piedzimšanā nebūt nav ieinteresētas, tas lai paliek viņu ziņā. Iespējams pat, ka gudrā ziņā, jo, kamēr lielākie nemiera cēlāji čuposies un veidos jaunas partijas, vismaz tie valdībai ar dažādiem nesankcionētiem pasākumiem mazāk kreņķus gādās.

Pirmais šos grozījumus izmantot steidzis Saeimā no KPV LV saraksta ievēlētais un drīz vien arī par partijas prestiža graušanu no tās izslēgtais Aldis Gobzems. Viņš piektdien tiešsaistes platformā «Zoom» bija sasaucis partijas «Likums un kārtība» dibināšanas sapulci. Partijas veidotājos pieteikta arī Karina Sprūde, kas no KPV LV izstājās pati, kā arī no «Saskaņas» saraksta ievēlētās, bet šīs partijas frakciju pametušās Jūlija Stepaņenko un Ļubova Ševcova.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru