Aizsardzības ministrs pie "Ozola" uzņēmējiem

- 26.Aprīlis, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Piektdien, kad aizsardzības ministrs Artis Pabriks darba vizītē apmeklēja Vidzemi, savas darba dienas izskaņā viņš piedalījās arī Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols kopsapulcē, kur vairāk nekā stunda aizritēja abpusēji vaļsirdīgā domu apmaiņā gan par Krievijas izraisīto karu Ukrainā, gan par Latvijas militārās rūpniecības potenciālu un mūsu valsts palīdzību ukraiņu karotājiem, gan par vairākiem šobrīd karstiem Latvijas iekšpolitikas tematiem.

Vispirms ciemiņš, savulaik pirmais Vidzemes Augstskolas rektors, atcerējās savu darba laiku Valmierā un politiķa karjeras pirmsākumus, vēlāk saruna ievirzījās Arta Pabrika šodienas aktualitātēs, kurās, protams, prioritāte ir Krievijas agresija Ukrainā, Latvijas sadarbība ar partneriem NATO (te ministrs kā pozitīvu piemēru minēja kontaktus ar Turciju) un militārās palīdzības sniegšana ukraiņiem. Ministrs minēja vairākus piemērus no militārās rūpniecības aktivitātēm Latvijā, sīkāk pakavējoties pie kopā ar Somiju uzsāktā projekta pilnpiedziņas 6×6 bruņumašīnu Patria ražošanā, uzsverot, ka šis transports paredzēts ne tik daudz reālām kaujām, bet gan lielākoties karavīru - kājnieku mobilitātes nodrošināšanai, tāpēc to savā ziņā pat var uzskatīt par bruņotu autobusu.

KOPĀ AR MINISTRU. Ozola kopsapulce piektdien bija kupli apmeklēta, par to liecina arī kopīgais foto mirklis kopā ar aizsardzības ministru Arti Pabriku, pirms viņš devās atpakaļ uz galvaspilsētu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru