Apbalvoti Valmieras novada sporta laureāti

21.Februāris, 2024
Sports
Laikrakstā

15. februāra vakarā aizvadīts ikgadējais sporta godināšanas pasākums «Valmieras novada sporta laureāts».

Valmieras novada pašvaldība sumināja sportistus, komandas, trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā un izteica pateicību par ieguldījumu Valmieras novada sporta attīstībā. Vakara gaitā kopumā sveikti  67 jaunieši un juniori, 30 pieaugušie sportisti, 48 veterāni, 19 sporta komandas un 53 treneri, kā arī pasniegti apbalvojumi septiņās īpašās nominācijās: «Gada sportists», «Gada treneris», «Uzlecošā zvaigzne», «Mūža ieguldījums sportā», «Gada sporta organizācija», «Paraugs sportā» un pirmo reizi arī nominācijā «Gada sporta skolotājs».

Stāsta Valmieras novada pašvaldības speciāliste Monta Freivalde: 

«Novada sporta dzīvē šis ir bijis spilgtiem notikumiem un panākumiem bagāts gads, par ko liecina arī pieteikumu anketās lasāmais par nominantiem. Pārstāvēts airēšanas slaloms, BMX un MTB riteņbraukšana, vieglatlētika, peldēšana, futbols, basketbols, florbols, distanču slēpošana, badmintons un krosmintons, orientēšanās, dambrete, galda hokejs un arī citi sporta veidi. Sportisti guvuši panākumus gan Latvijas mēroga sacensībās, gan Eiropas un pasaules čempionātos, veiksmīgi startējuši Latvijas izlases sastāvos. Pasākumā godināti arī sportistu treneri, kuri bijuši nozīmīgs atbalsts ceļā uz augstiem rezultātiem.

PATEICĪBU PAR IEGULDĪJUMU JAUNATNES SPORTA ATTĪSTĪBĀ saņēma arī Valmieras novada sporta skolu direktori: (otrā no labās) Līga Dzene (Valmieras Sporta skola), Līga Stupele (Rūjienas Sporta skola), Jānis Dainis (Kocēnu Sporta skola) un Arnis Vecvagars (Bertānu Valmieras basketbola skola). Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru