Ar jaunām idejām

- 6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

ANDIS SILIŅŠ ir jaunais fonda «Iespēju tilts» vadītājs. Aicinājām viņu uz sarunu, lai noskaidrotu par jaunajiem projektiem un to, kā jaunais fonda vadītājs saredz tā turpmāko nākotni. 

Jūs par fonda «Iespēju tilts» projektu vadītāju strādājāt jau kopš pagājušā gada jūlija, bet aprīlī kļuvāt par «Iespēju tilta» vadītāju. Vai turpināt strādāt arī pie projekta? 

Jā, šobrīd esmu gan projekta vadītājs, gan fonda «Iespēju tilts» vadītājs. Projekts, ko pašlaik īstenojam, ir Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) no Kultūras ministrijas valsts budžeta līdzekļiem atbalstīts projekts. Tas ir zināms, ka fonda «Iespēju tilts» darbības mērķauditorija ir sabiedrības riska grupas un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Nereti ģimenes, kurās kāds no ģimenes locekļiem ir invalīds, sava sociālā stāvokļa dēļ ir kļuvušas sabiedriski neaktīvas, un šī projekta ietvaros mēs cenšamies tās iekļaut sabiedrībā. Šāda situācija  kļuvusi aktuāla ne jau tikai pēdējo divu gadu laikā Covid-19 ietekmes dēļ, šāda situācija pastāv jau daudz senāk. Tā kā mūsu darbības lauks ir sociālā pakalpojuma sniegšana, tas tiešā veidā saskan ar mūsu mērķ­uzdevumiem. 

ANDIS SILIŅŠ, jaunais fonda «Iespēju tilts» vadītājs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru