Ar mērķi startēt Parīzē

- 3.Oktobris, 2023
Sports
Laikrakstā

Kopš 2015. gada Latvijā darbojas Augstas klases sportistu sagatavošanas centri (AKSSC), tostarp viens arī Valmieras Sporta skolā.

Šādi centri ir izveidoti vietās, kur jau pastāv kvalitatīvas un prasībām atbilstošas sporta bāzes, profesionāli treneri, medicīnas pakalpojumi, kā arī pieejami labi izglītības un sadzīves apstākļi. Valmiera ar treniņu apstākļiem var ļoti lepoties, tāpat kā ar mūsu sportistiem. Viens no tiem, kuru arī aicinājām uz interviju, ir KRISTAPS MIĶELSONS, kura vārds pēdējos gados, papildinot savu talantu ar mērķtiecīgu darbu, ir ne  reizi vien izskanējis Latvijas un starptautiskajās arēnās. Šī gada sezonā Latvijas izlases sastāvā Kristaps devās uz pasaules čempionātu Japānā, jo spēja izpildīt kvalifikācijas normatīvus. Jau no 2019. gada septembra Kristaps bija arī Valmieras AKSSC un tika atbalstīts ceļā pēc panākumiem, līdz, noslēdzot mācības vidusskolā un sacensību sezonu šeit, devās studēt uz ASV. 

2020. gada intervijā minēji, ka AKSSC esamība tev ir palīdzējusi un devusi papildu vēlmi strādāt. Pastāsti, kādi bijuši šie pēdējie trīs gadi un kādus jaunus panākumus esi guvis.

Pēdējos trijos gados ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, bet tāds tas sports ir. Esmu ieguvis apbrīnojamu pieredzi, apceļojis pasauli. Paturot prātā to, ka mana sportista karjera vēl ir tikai pašā ceļa sākumā, esmu ļoti priecīgs un pateicīgs par to, ko sports man ir ļāvis piedzīvot.

KRISTAPS MIĶELSONS: «Cilvēks ir spējīgs sapņot tikai par tādiem mērķiem, ko reāli var sasniegt.»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru