Atzīmēta Valkas-Valgas 437. dzimšanas diena

- 16.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 11. līdz 13. jūnijam Valka-Valga atzīmēja savu 437. dzimšanas dienu. Lai arī katru gadu pilsētas svētkus Valkas un Valgas pašvaldības organizē kopīgi, šogad Latvijā un Igaunijā noteikto atšķirīgo epidemioloģisko drošības nosacījumu dēļ svinīgās aktivitātes notika citādā formātā. 

Šogad nenotika ierastais Valkas-Valgas Dvīņu pilsētas festivāls, tā vietā tika atzīmēta Valkas-Valgas 437. dzimšanas diena, kuras aktivitātes abās robežas pusēs Valkas un Valgas pašvaldības plānoja atsevišķi. Latvijas pusē pasākumi nenotika, tā vietā bija aktivitātes, kas ļāva iedzīvotājiem un viesiem izjust svētku sajūtu, nepulcējoties vienkopus. 

Piektdien, 11. jūnijā, galvenā rosība norisinājās jaunajā Valgas-Valkas Dvīņu pilsētas centrā, kur interesentiem bija iespēja saņemt karti ar pieturvietām un uzdevumiem. Ģimenēm un mājsaimniecībām bija iespēja individuāli doties pastaigā pa Valku un Valgu un iepazīt abu pilsētu interesantākos objektus. Tika izveidoti trīs dažāda garuma maršruti, lai dotu iespēju aktivitātē piedalīties gan jauna, gan veca gadagājuma cilvēkiem. Pēc sava izvēlētā maršruta izstaigāšanas dalībnieki saņēma dzimšanas dienas tortes gabaliņu un svētku balonus.

SVĒTKOS TIKA DALĪTAS MINI KŪCIŅAS. Valgas pagasta vadītāja Monika Rogenbauma (no kreisās pirmā) un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Roberta Johansona foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru