Augsts novērtējums būvuzraugam valmierietim

- 4.Oktobris, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Cāļus skaita rudenī. Arī konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022 rezultāti tika paziņoti jau rudens pirmajā mēnesī – septembrī. Šo konkursu divpadsmito gadu pēc kārtas organizēja Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Valmieras novadam šogad izpalika cildinājumi konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022 trijās nominācijās. Kā Energo­efektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2022 tika godināta daudzdzīvokļu ēka Valkā, Rīgas ielā 6a.

Pirmo vietu nominācijā Energoefektīvākā publiskā ēka Latvijā 2022 ieguva zinātnes un inovāciju centrs VIZIUM Vents­pilī, Rūpniecības ielā 2. Bet par Energoefektīvāko vienģimenes ēku Latvijā 2022 tika atzīta vienģimenes māja Rīgā, Sīpeles ielā 1a.

Konkursa sakarā ekonomikas ministre Ilze Indriksone uzsvēra: «Šā gada laikā Ekonomikas ministrija, valdība un Saeima ir spērušas nozīmīgus soļus Latvijas enerģētiskās drošības un neatkarības stiprināšanā, pieņemot stratēģiskus lēmumus pārejai uz atjaunojamiem energoresursiem, kā arī apstiprinot vairākas jaunas atbalsta programmas energoefektivitātes paaugstināšanai.

GODAM NOPELNĪJIS. Jānis Cunskis (no labās) kopā ar Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Edmundu Valanti pēc ministrijas Simpātiju balvas par ieguldījumu kvalitatīvas daudzdzīvokļu ēku būvuzraudzības nodrošināšanā saņemšanas. Ekonomikas ministrijas arhīva foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru