Kaspars Pakers

Burtniekos uzvar Mārtiņš Plaudis, Siim Peetris un Daila Grāvīte

28.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Teju noslēdzot vasaras saulaino laiku, sestdien, 22. augustā, norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušas sacensības airēšanas slalomā – Burtnieku novada čempionāts. Baltijā unikālais pasākums, popularizējot novadu un Burtnieka ezeru kā pievilcīgu sporta un atpūtas galamērķi, iepriekš bez Latvijas airēšanas slalomistiem pulcējis lietuviešus un nu arī Igaunijas viesus.

VSA-Valmiera jaunieši triumfē Latvijas čempionātā

11.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Kā mērķēts, tā trāpīts! Airēšanas slaloma kluba Vidzemes sporta asociācija - Valmiera audzēkņiem, tiecoties tieši uz goda pjedestāla augstumiem, viss ieguldītais vainagojies ar uzvarām, pat dubultuzvarām Latvijas Jaunatnes čempionātā. Pārstāvētajās kategorijās Latvijas čempionu titulus aizstāvējuši Ralfs Jurjānis un Mārtiņš Plaudis, pirmo reizi Latvijas čempiona godā Emīls Varslavāns un nebijušus Latvijas vicečempiona laurus plūkuši Pēteris Dambekalns un Matīss Sils.

Ko airētāji dara ziemā

3.Marts, 2020
Sports
Laikrakstā

Kā trāpīga un lieliska atbilde uz jautājumu, ko airēšanas slalomisti dara ziemā, ir Latvijas airēšanas slaloma vispārējās fiziskās sagatavotības sacensību un skriešanas krosa rezultāti. 

VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bez kreņķa arī Ogres airēšanas maratonā

1.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Lai gan 2019. gada airēšanas slaloma sacensību sezona Baltijā ir noslēgusies, kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» aktīvisti ik dienu zibina ar smailītēm pa trasi Gaujas Kazu krācēs. Un ne tikai – aizvadītās nedēļas nogalē priecēts ar stipri plašu un augsti rezultatīvu dalību Ogres airēšanas maratonā.

Valmieras airēšanas slalomisti triumfē Latvijas kausa finālā

18.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītajā svētdienā Valmierā, Kazu krācēs, norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» uzvaras OPEN kategorijā, vairākās jauniešu grupās un veterānu sāncensībā.

VSA-Valmiera Baltijas čempionātā

24.Aprīlis, 2019
Sports
Laikrakstā

Četri kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomisti triumfējuši Baltijas čempionātā, divi kļuvuši par vicečempioniem un vēl diviem bronzas medaļas.

VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem godalgotas cīņas Baltijas kausā

7.Aprīlis, 2019
Sports
Laikrakstā

Kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomisti 2019. gada sacensību sezonu sākuši ar uzvarām un augstām vietām Baltijas kausā Igaunijā. Svētdien, 31. martā, krāčūdens trasē zem Jegalas ūdenskrituma K1 laivu klases vīriešiem viss godalgotais trijnieks VSA-VALMIERA komandai.

Latvijas kontūrskrējienā izdzīvojam valsts 100 gadus

21.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas valsts pasludināšanas dienā 18. novembrī, izskrienot, izstaigājot un izbraucot ar velosipēdu Latvijas kontūru, Valmieras sportiski aktīvie patrioti teju izdzīvoja mūsu zemes 100 gados izjusto. Ikkatrs no apmēram 160 dalībniekiem, tāpat kā Latvija savā gadsimta gājumā, varēja gan izvērsties plašā un raitā ceļā, gan līkumot pa šauru un piņķerīgu taciņu. Tāpat nācās spēkus pielikt pret grumbuļainu pacēlumu un kā svinot draiski laisties lejā pa gludu kalnu. Varēja atkal būt ne tikai ik dienu skatītās vietās, bet arī nokļūt šķietami aizmirstā apvidū, kur, liekas, izsenis neviens kāju nav spēris. Tāpat, kā pēc pasūtījuma, pāršķirstot Latvijas vēsturi, pilnai emociju buķetei nāca klāt mākoņi un skaidrs laiks, lietus šaltis, brāzmains vējš, pat sniega pārslas... Un tomēr galu galā un turpinājumā – gaišs debesjums un sildošs saules stars.

Rīgas čempionāta medaļas Valmieras kluba airētājiem

12.Oktobris, 2018
Sports
Laikrakstā

Īsi pirms 13. Saeimas vēlēšanu iecirkņu slēgšanas un balsu skaitīšanas uzsākšanas kļuva zināmi uzvarētāji nevis Latvijas politiskās cīņas arēnā, bet Pilsētas kanāla Bastejkalnā trasē – 48. Rīgas pilsētas čempionātā un Jaunatnes meistarsacīkstēs airēšanas slalomā.

Toms Karlivāns – Kauņas čempions

9.Oktobris, 2018
Sports
Laikrakstā

Kā ierasts, septembra beigās kluba Vidzemes sporta asociācija - Valmiera airēšanas slalomisti devās uz sacensībām Lietuvā un, kā ierasts, atgriezās godalgoti, tostarp ar pārstāvēto kategoriju zeltu un galvenajām trofejām.

Valmierieši pārsteidz Krakovā

5.Oktobris, 2018
Sports
Laikrakstā

Valmieras un Latvijas vārds ar atzinību vairākkārt izskanējis aizvadītajā sestdienā un svētdienā Polijas pilsētā Krakovā. Airēšanas slaloma kluba Vidzemes sporta asociācija - Valmiera juniors Ralfs Jurjānis Eiropas mēroga jauniešu sacensībās Olimpisko cerību kauss, starp četriem braucieniem uzrādot pat goda pjedestāla rezultātu, izcīnījis augsto 11. vietu.

Ādažu čempionātā airēšanas slalomā

6.Septembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Pirms jaunā mācību gada pēdējās Latvijas sacensības airēšanas slalomā norisinājās Pierīgā. Vasaru noslēdzot, kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomisti izcīnīja uzvaras, vicečempionu titulus un bronzas medaļas Ādažu čempionātā.

Alda Kļaviņa kausa ceļojošās trofejas paliek Valmierā

10.Augusts, 2018
Sports
Laikrakstā

Alda Kļaviņa piemiņas sacensību ceļojošās trofejas K1 laivu klases vīriešiem kausu un C1 laivu klases vīriešiem kroni atkārtoti izcīnīja kluba «Vidzemes sporta asociācija — Valmiera» airēšanas slalomisti Ritvars Celmiņš un Emīls Putniņš. Lielākai daļai komandas biedru arī uzvaras un godalgotas vietas pārstāvētajās kategorijās.