Kaspars Pakers

Airēšanas slalomā pieaugušajiem augsti rezultatīvi pievienojas jaunieši

20.Maijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Airēšanas slalomā aizvadītas arī šī gada pirmās cīņas gludajā ūdenī. Pēc vairākām sacensībām Latvijas (Bauska), Lietuvas (Griģišķes) un Igaunijas (Jagala) pavasara krācēs, kur uzsvars tika likts uz pieredzes un stabilas gatavības dalībniekiem, sestdien, 14. maijā, Baldones pilsētas atklātais čempionāts airēšanas slalomā pulcēja arī bērnus, sākot no U10 vecuma grupas.

Airēšanas slalomisti medaļoti pavasari turpina Lietuvā

26.Aprīlis, 2022
Sports
Laikrakstā

Godalgoti Baltijas airēšanas slaloma pavasara sacensību sezonu turpina Vidzemes sporta asociācijas pārstāvji. Un neiztrūkstoši triumfs Ritvaram Celmiņam, savukārt Laurits Valtenbergs Egelands plūcis pirmos šīgada uzvaras laurus.

Airēšanas slalomisti godalgoti arī sniega trasēs

18.Februāris, 2022
Sports
Laikrakstā

Neiztrūkstoša airēšanas slaloma ziemas treniņu sastāvdaļa ir nodarbības distanču slēpošanā un spēju pierādīšanai un cīņassparam šajā citādi baltā ūdens sezonā arī sacensības sniega trasēs. 

Uzvaras zviedru zemē – «Nordic Cup» un «Sweden Open»

24.Septembris, 2021
Sports
Laikrakstā

Vadošās pozīcijas Latvijā un Baltijā Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistiem ir stabils un pastāvīgs sacensību rezultāts. Tāpat iepriekšējos gados medaļoti startēts arī Somijā, bet šomēnes pirmais iebrukums arī Zviedrijā, kura iznākumā iekarota pat goda pjedestāla virsotne.

Burtniekos uzvar Mārtiņš Plaudis, Siim Peetris un Daila Grāvīte

28.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Teju noslēdzot vasaras saulaino laiku, sestdien, 22. augustā, norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušas sacensības airēšanas slalomā – Burtnieku novada čempionāts. Baltijā unikālais pasākums, popularizējot novadu un Burtnieka ezeru kā pievilcīgu sporta un atpūtas galamērķi, iepriekš bez Latvijas airēšanas slalomistiem pulcējis lietuviešus un nu arī Igaunijas viesus.

VSA-Valmiera jaunieši triumfē Latvijas čempionātā

11.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Kā mērķēts, tā trāpīts! Airēšanas slaloma kluba Vidzemes sporta asociācija - Valmiera audzēkņiem, tiecoties tieši uz goda pjedestāla augstumiem, viss ieguldītais vainagojies ar uzvarām, pat dubultuzvarām Latvijas Jaunatnes čempionātā. Pārstāvētajās kategorijās Latvijas čempionu titulus aizstāvējuši Ralfs Jurjānis un Mārtiņš Plaudis, pirmo reizi Latvijas čempiona godā Emīls Varslavāns un nebijušus Latvijas vicečempiona laurus plūkuši Pēteris Dambekalns un Matīss Sils.

Ko airētāji dara ziemā

3.Marts, 2020
Sports
Laikrakstā

Kā trāpīga un lieliska atbilde uz jautājumu, ko airēšanas slalomisti dara ziemā, ir Latvijas airēšanas slaloma vispārējās fiziskās sagatavotības sacensību un skriešanas krosa rezultāti. 

VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bez kreņķa arī Ogres airēšanas maratonā

1.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Lai gan 2019. gada airēšanas slaloma sacensību sezona Baltijā ir noslēgusies, kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» aktīvisti ik dienu zibina ar smailītēm pa trasi Gaujas Kazu krācēs. Un ne tikai – aizvadītās nedēļas nogalē priecēts ar stipri plašu un augsti rezultatīvu dalību Ogres airēšanas maratonā.

Valmieras airēšanas slalomisti triumfē Latvijas kausa finālā

18.Oktobris, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītajā svētdienā Valmierā, Kazu krācēs, norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» uzvaras OPEN kategorijā, vairākās jauniešu grupās un veterānu sāncensībā.