Balva teātra valim

- 31.Oktobris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

«Spēlmaņu nakts» balvu par mūža ieguldījumu teātra mākslā pasniegs Valmieras teātra aktierim Agrim Māsēnam.

Tradicionālā «Spēlmaņu nakts» notiks Dailes teātrī 23. novembrī – Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā. Jau      trīsdesmito reizi notiks «Spēlmaņu nakts» apbalvošanas ceremonija.  

«Šķiet, aktieris Agris Māsēns sev kādreiz stingri nosolījies – publiski nekad nerādīt skābu, sadugušu vaigu. Viņš joko ar ironiski labsirdīgu humoru, iesmej gan par sevi, gan pasauli, skaita paš­sacerētas rātnas un nerātnas dainas draugiem, sievietēm liek justies pamanītām – nobučo roku, piemiedz ar aci, izmaksā kafiju. Aiz tā visa ir psiholoģiskā dziļuma strāvojums, kas, krītot «baltā klauna» maskai, atklājas viņa lomās.

Daudz ir vaļu, kas stabili tur Valmieras teātri, un Agris Māsēns pilnīgi noteikti ir viens no tiem. Mīlam  un  lepojamies!» uzsver Valmieras teātrī.  

Izvirzītos pretendentus balvai «Par mūža ieguldījumu skatuves mākslā» izvērtē un apstiprina Latvijas Teātra darbinieku savienības valde.

PIECUS GADU DESMITUS uz Valmieras teātra skatuves Agris Māsēns spēlējis daudzas un dažādas lomas. Šajā attēlā viņš ir Glosters Šekspīra «Karalī Līrā» (2006.) kopā ar kolēģi Rihardu Rudāku titullomā. Foto no Valmieras  teātra arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru