Basketbolā nav laika streikot

- 16.Septembris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Septembris šogad arī Valmierā ir skolotāju un, protams, jaunās basketbola sezonas gaidu laiks. Tāpēc Liesmā šodien savā ziņā divi vienā – Bertānu Valmieras basketbola skolas direktors un basketbola komandas Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola ģenerālmenedžeris ROBERTS ZEILE. 

Bertānu Valmieras basketbola skola sākusi otro mācību gadu. Kādas ir pirmā gada atziņas? Cik vietējo, cik tālāk dzīvojošu jauno basketbolistu te trenējas?

Skola tika dibināta janvārī, un jau pirmajā gadā bija kovids. Jā, šo varam uzskatīt par otro sezonu. Vispirms tas ir pārmaiņu process, pārejot no sporta skolas uz Bertānu skolu. Pirmo gadu varbūt pat labi, ka tas sakrita ar kovida laiku, kad mazāk bija sacensību, līdz ar to vairāk laika pārējam: kā viss strādās, kā notiks, kā mēs dzīvosim. Divi gadi pagāja kovidā, varbūt tāpēc rezultāts bija nedaudz sliktāks. Grūti objektīvi izvērtēt visus iemeslus, tomēr zālē trenēties nevarējām, bija jāiet ārā, sacensības nenotika. Redzam, ka arī Latvijas jaunatnes izlašu rezultāti gājuši uz leju. Vakardiena (13. septembris) mums atnesa 300. bērnu Bertānu skolā, vienā no mazajām grupām. Manuprāt, tas ir rekords basketbolā. Pamatā mūsu audzēkņi ir no Valmieras un tuvākās apkārtnes, pa kādam arī no Jelgavas, Rīgas, Siguldas, Gulbenes...

ROBERTS ZEILE


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru