Burtnieku novadā šovasar darbs 135 jauniešiem

- 8.Jūlijs, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Katru vasaru skolas brīvlaikā daudzi jaunieši aktīvi meklē iespēju pastrādāt algotu darbu. Burtnieku novada pašvaldībā un tās struktūrvienībās šovasar jaunajiem censoņiem nodrošinātas vismaz 135 darba vietas. Tā viņiem ir iespēja lietderīgi pavadīt vasaras brīvdienas, iesaistoties pagaidu darbā un saņemot par to atalgojumu.

Lielākoties jauniešiem tiek piedāvāti darbi saistībā ar teritorijas sakopšanu, ravēšanu un krāšņumaugu kopšanu. Šo piedāvājumu vērtē Burtnieku novada domes priekšsēdētājs Edvīns Straume: «Pieprasījums pēc darba vasarā ar katru gadu pieaug, tāpēc cenšamies iesaistīt visas pašvaldības iestādes, lai nodrošinātu iespēju strādāt. Šie papildu palīgi mums palīdz pagastu teritorijas uzturēt skaistas un sakoptas, bērni ir čakli un ar atbildības sajūtu izdara tādus darbus, kuriem ikdienā pie apkārtnes sakārtošanas var nepietikt darba roku. Varam būt gandarīti par uzņēmīgajiem jauniešiem, kuri vasaras brīvlaiku vēlas papildināt ar darba pieredzes gūšanu, lai paši sev iegādātos sen kārotu lietu vai finansiāli palīdzētu saviem vecākiem.»

DARBAM GATAVI. Uz Rencēnu pagasta centra uzpucēšanu gatavojas vietējie jaunieši, viņiem darāmo ierādīs pagasta pārvaldes vadītājs Ints Kļaviņš (priekšplānā centrā). Foto no Burtnieku novada pašvaldības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru