Būs jauna sporta zāle!

- 27.Jūlijs, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Kā zināms, Valmieras Gaujas krasta vidusskola–attīstības centrs ir vienīgā izglītības iestāde Latvijā, kas nodrošina pēctecīgu speciālo izglītību bērniem ar dzirdes traucējumiem trijās izglītības pakāpēs - no pirmsskolas līdz vidējai izglītībai.

Tāpēc īpaši priecē fakts, ka starp augstas gatavības pašvaldību mērķdotāciju investīciju projektiem, kurus izvērtējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un kuriem kopā atvēlēto summu – 37137265 eiro – nesen apstiprināja arī valdība, ir finansējums arī Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra sporta zāles būvniecībai. Kopējās projekta Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – sporta zāles būvniecība Leona Paegles ielā 5, Valmierā izmaksas ir 2068210,77 eiro. Tajā Valsts budžeta finansējums 1757979,16 eiro, bet Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējums - 310231,61 eiro. Iepirkuma konkursā uzvarēja un darbus objektā jau sākusi vietējā būvfirma SIA Ekers.

Sporta zāle skolas audzēkņiem ar dzirdes traucējumiem sniegs iespēju pilnvērtīgi un kvalitatīvi nodrošināt mācību priekšmetu Sports un veselība un Sports īstenošanu, sporta interešu izglītības programmu īstenošanu, sporta pasākumu organizēšanu, kā arī rosinās audzēkņus uz aktīvu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu ārpus mācībām. Sporta zālē būs iekārtotas īpaši piemērotas telpas un aprīkojums izglītojamo ar speciālām vajadzībām fiziskai rehabilitācijai. Šim nolūkam izglītības iestādei tiks piesaistīti arī atbilstoši speciālisti.

KAUT KAS ZUDĪS, KAUT KAS NĀKS VIETĀ. Skolas vēsturiskajai ēkai (pa labi) blakus esošo sarkano ķieģeļu celtni Ekera vīri jau sākuši demontēt. Tieši šajā vietā taps jauns ieejas mezgls, kuram – paralēli Leona Paegles ielai - vienā galā būs sarkano ķieģeļu skolas ēka, bet otrā – jaunā sporta zāle. Autora foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru