Būs jauni koka soli Ķoņu kalnā

- 18.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā pastāstīja Naukšēnu novada projektu vadītāja ANITA DUKURE, 2020. gada septembra sākumā tika saņemts Lauku atbalsta dienesta lēmums, ka apstiprināts Naukšēnu novada pašvaldības projekts Koka soli Ķoņu kalnā (projekta Nr. 09-AL29-A019.2201-000007), kas tika iesniegts biedrības No Salacas līdz Rūjai izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Projekta ietvaros paredzēts izgatavot un piegādāt 30 pārvietojamus koka solus. Katra sola garums būs 3 metri.

Ņemot vērā, ka soli tiks novietoti publiskajā ārtelpā, tad saskaņā ar normatīvo aktu prasībām bija nepieciešams izstrādāt būvniecības dokumentāciju. Idejas konceptu izstrādājusi arhitekte Anita Rumbiņa, ideja akceptēta Kocēnu novada būvvaldē.

Solu izgatavošanu un uzstādīšanu veiks SIA Warss+. Līguma kopējā summa ir 3811,50 eiro, no kuriem publiskais finansējums 3130,46 eiro, bet pārējās izmaksas tiek segtas no Naukšēnu novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

ĶOŅU KALNĀ pie skatuves paredzēts uzstādīt 30 pārvietojamus koka solus, kuru garums būs 3 metri. Soli paredzēti pasākumu apmeklētājiem un vienkārši, kur apsēsties, vērot Ķoņu kalna ainavu vai apbrīnojamo saulrietu. Noras Kārkliņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru