Četru novadu šaha turnīrā

- 7.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Eiropā ļoti populāras sacensības ir «4 Tramplīnu Turneja», kurās piedalās visi pasaules labākie tramplīnlēcēji. Tā kā pie mums ar tramplīniem un sniegu ir, kā ir, tad biedrība «Skudras Spēka Cilts» nolēma organizēt savu četru novadu šaha turnīru sadarbībā ar biedrības «Valmieras pilsētas pensionārs» šaha sekciju.

 Ir noorganizēts četru posmu čempionāts, kas norisinās četrās vietās – trīs novados un Valmieras pilsētā.  Pirmais posms noritēja Vaidavā – Kocēnu novada atklātais čempionāts. 25. janvārī tikās 10 šahisti, no tiem 4 bija skolu jaunatnes pārstāvji un 6 pieaugušie meistari. Skolēnu konkurencē 1. vietu izcīnīja Aleksandrs Kalniņš (Seda) no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, iegūstot 5,5 punktus no 9 iespējamajiem; 2. vietā – Māris Strazdiņš (Limbaži) – 5 p., 3. vietā – Patriks Pazāns (Kocēni) – 2 p., 4. vietā Jānis Ručs (Cēsis) – 0 p. 

BURTNIEKU NOVADA POSMĀ. Juris Ošiņš (no kreisās) kopā ar skolēnu grupas uzvarētājiem Aleksandru Kalniņu, Mārci Lapiņu, Elzu Puķīti un galveno tiesnesi Antonu Senkānu. Biedrības «Skudras Spēka Cilts» foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru