Cik šķidrs un dārgs Latvijai būs 1. oktobris?

- 7.Jūlijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Šis datums mūsu valstij šogad zīmīgs, jo tieši tajā dienā 14. Saeimas vēlēšanās tautai būs iespēja izteikt savu viedokli par Latvijā aizvadītajos četros gados pie varas sabijušajām politiskajām partijām. 

Būs gan iespēja savēlēt jaunas sejas, gan atkal sasēdināt Jēkaba ielas nama krēslos vecos vēžus. Risks pastāv abos gadījumos, jo tieši šajā dienā izpaužas ļoti specifisks, Latvijas vēlētājiem dikti mīļš sporta veids – kāpšana uz grābekļa... Ar visām no tā izrietošajām sekām. 

Kopš Latvijas 100 gudrākās galvas izsprieda, ka Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) par ilgu vadījis nu jau nelaiķis Arnis Cimdars, par šo institūciju kaut kā dzirdam mazāk. Te nu der atcerēties, ka CVK ir viena no galvenajām institūcijām brīva, demokrātiska un godīga vēlēšanu procesa organizēšanā un nodrošināšanā. Tieši tāpēc visas sabiedrības interesēs ir redzēt šo institūciju labi pārvaldītu un, protams, atbilstoši 21. gadsimtam nodrošinātu ar nepieciešamajiem resursiem un tehnoloģijām. Kā ar to pēdējos gados veicies CVK jaunajai vadītājai Kristīnei Bērziņai un viņas vadītajai komandai, nule pēc ikgadējās finanšu revīzijas ziņojusi Valsts kontrole. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru