«Čiks, un gatavs!»

- 12.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Vienkārši, uzskatāmi, pārliecinoši: valsts amatpersonu un agrāko prezidentu – cita starpā, godājama vecuma jeb riska grupas cilvēku – publiskā vakcinēšanās ir visveiksmīgākais valdības «piārisms» cīņā pret vīrusu un sabiedrībā iesētiem aizspriedumiem.

Protams, diez vai šīs idejas izstrādei bija vajadzīgs īpašs kantoris ar superlielām algām. Hrestomātisks paraugs ir Krievijas imperatrise Katrīna Lielā, kura, tumsonību tautā gaisinot, pati pirmā savā valstī potējās pret bakām. Otrais bija troņmantnieks Pāvels, trešā – viņa sieva. (Tiesa, tajā laikmetā – kas bija tāls no informatīvā! – valdnieces «PR akcija» nenostrādāja pilnībā, un masveida potēšanu nācās veikt karavīru un pat lielgabalu aizsardzībā.) 

Tiem, kas pretendē būt līderi politikā un ne tikai tajā, vienmēr ir jāpieturas pie goda kodeksa, uz kura balstās Izraēlas armijas kaujasspējas: virsnieka vārdu krājumā nav pavēles «Uzbrukumā!» – ir tikai «Sekojiet man!» Skaidrs, ka tagad valsts galvas, valdības vadītāja vai citu publiski vakcinēto politiķu teiktajam (pārsvarā gan tikai Covid-19 sakarā, protams!) sabiedrībā būs lielāks svars. Gan jau vakcinēšanās apkarotāji, lai šo respektu gaisinātu, centīsies baumot, ka špricēs bijuši tikai vitamīni.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru