Citādie ziedu pušķi

- 6.Augusts, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

JUSTĪNES ROGAS aizraušanās ir floristika. Viņa darina pušķus ne tikai no ziediem, bet arī no daudz kā cita. Liesma ar viņu sazinājās, lai uzzinātu vairāk par viņu un viņas aizraušanos.

Ceļš uz Valmieru

Nāku no Limbažu puses, taču mans attīstības ceļš Valmierā sākās pirms četriem gadiem, kad izaicināju sevi un devos iegūt vidējo izglītību Viestura vidusskolā – teātra klasē. Tagad studēju Vidzemes Augstskolā par sabiedrisko attiecību speciālisti. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši Valmieru, esmu ļoti iemīlējusi pilsētu, jo nu jau sāku sevi saukt par valmierieti.

Ikdiena saistīta ar floristiku

Tā jau no bērnības ir cieši saistīta ar floristiku un visdažādāko ideju īstenošanu. Ieraugi – radi! Patiesībā ļoti skaidri atceros, kā pirmajā klasītē Umurgas pamatskolā skolotāja Inese Umule aicināja pievienoties floristikas pulciņam, un es, vēl nezinot, kas tur notiks, pieteicos un iemīlējos! Bieži vien atceros šajā pulciņā pavadīto laiku, jāsaka paldies skolotājai, ka noticis tieši tā. Līdz pat šim brīdim floristika un simtiem citu ideju mani nepamet. Bieži vien, ja ilgi neesmu darbojusies, nejūtos savā ādā, tāpēc jāsaka, ka floristika tiešām manā dzīvē ir uz visiem laikiem. Šobrīd darbojos hobija līmenī, taču ir plāni un cerība savu hobiju pārvērst arī par pilna laika darbu, galu galā – darīt to, ko mīlu, ir viens no svarīgākajiem noteikumiem dzīvē!

Par pušķiem

Šobrīd piedāvāju gaļas, augļu, dārzeņu, konfekšu un citu saldumu pušķus. Sāku ar konfekšu pušķiem, tie tā kā apnika, tāpēc sapratu, ka vajag ko iespaidīgāku. Ķēros klāt gaļai, augļiem, un rezultāts mani pašu pārsteidza, jo izskatījās iespaidīgi. Idejas līmenī ir arī dzīvie ziedi apvienojumā ar mākslīgajiem (kreppapīra), kuros iekšā ir konfektes, jo bieži vien cilvēki vēlas dāvāt otram ziedus ar konfektēm. Man gribējās padarīt šo vienkāršo ideju  īpašāku. Tad izdomāju apvienot ziedus un konfektes pušķī, līdz ar to sanāk gan skaistāk, gan pārsteidzošāk. Šai idejai gan ir nepieciešams vēl laiks un darbs, lai izveidotu gan mākslīgās rozes, gan krizantēmas, gan tulpes, peonijas un, iespējams, vēl citus ziedus. Bet viss ir iespējams! Bez iepriekš minētā vēl man patīk nodarboties ar dekupāžu, foto stūru dekorēšanu, un patiesībā varu pievienoties visam, kur nepieciešams radīt ko jaunu ar patīkamu auru.

Sekot līdzi maniem darbiem šobrīd vēl īsti nav iespējams, bet noteikti tuvākajā laikā būs, taču, uzrakstot man lietotnē Facebook, iespējams saņemt piedāvājumu foto, tad arī iespējams pasūtīt un iegādāties.

Vēlos piebilst, ka dāvināšanas prieku ir jāprot radīt! Dāvanai piemīt maģiskas spējas – tā rada prieku ne tikai saņēmējam, bet arī dāvinātājam. Saņēmējs vienmēr jutīs, ka dāvana nāk no sirds, ja tā tiešām būs. Kas gan tā par dāvanu, ja tev pašam nav prieka par to?! Mans dāvināšanas prieks rodas, veidojot šādus un līdzīgus pušķus, un, ja tu domā tāpat, tad droši raksti! Lai skaisti!

JUSTĪNEI rokās gaļas pušķis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru