"Citāds bazārs" pārsteidz ar inovatīviem risinājumiem

- 27.Novembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajās brīvdienās Valmierā, tirdzniecības centrā «Valleta» līdztekus lielo zīmolu veikaliem bija sastopami arī 57 skolēnu mācību uzņēmumu stendi – 27 no pamatskolām, bet 30 no vidusskolām, piedāvājot visdažādākās preces, sākot ar ēdienu, suvenīriem, dāvaniņām, kartītēm un beidzot ar tehnoloģijām un sarežģītiem risinājumiem, piemēram, tāda bija digitālā aproce ar vibrējošiem elementiem.

«Ja bērnam spīd acis un viņš strādā pareizā virzienā, tad viņam ir interese. Tā ir pareizā motivācija. Jo, tikai uzdrīkstoties un darot, mēs varam redzēt, kāds ir iznākums. Šogad bija liela atsaucība no Vidzemes, bet bija atbraukuši bērni pat no Dobeles. Pamats ir jāieliek pamatskolā, tāpēc ļoti lielu cieņu pelnījuši tie skolotāji, kas strādā ar pamatskolas bērniem. Es uzskatu, ka nevienā ekonomikas stundā bērni un jaunieši neiemācīsies to, ko viņi apgūst Junior Achievement Latvia īstenotajā programmā. Jā, tas ir traks laiks, un ir daudzas negulētas naktis,» vērtē Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumu konsultante Agita Šamšele.

Madonas Valsts ģimnāzijas SMU BarX – ielu vingrošanas šovgrupa un Motik – ūdens pudeles ar uzdrukātu laika grafiku un mudinājumu padzerties. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru