Citam citu atbalstīt

- 22.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar Naukšēnu pensionāru biedrības Sarma valdes priekšsēdētāju Ingrīdu Eglīti par aizvadītajā gadā iespēto sarunājos, kad līdz biedrības valdes sēdei palicis nedaudz vairāk par stundu, tāpēc arī Ingrīda palīgos aicinājusi atbalsta komandu – biedrības lietvedi Dzintru Krievāni un valdes locekli Anitu Deičmani.

Dzintra: No vietējās nozīmes pasākumiem jāatzīmē vainagu vīšana Līgo svētkos kultūras nama piekalnītē, bija arī ziedu kompozīcija – ugunskurs no bērza pagalītēm un krāšņām sarkanām lupīnām, kuras izskatījās kā ugunskura liesmas. Bijām ekskursijā uz Svētavotu Cēsu apkārtnē un Āraišu ezerpili, izstaigājām Cēsu pili – tā arī diena pagāja, kā bija ieplānots un cik atļāva finanses. Apzināmies arī to, ka lielas naudas nevaram prasīt, lielāko daļu sedz biedrība, bet arī dalībniekiem jāveic līdzmaksājums.

Ingrīda: Pagājušajā gadā piedalījāmies arī Valmieras novada fonda projektu konkursā, dabūjām finansējumu nodarbībām Lietu otrā dzīve, kurās mazliet apnikušas blūzes pakrāsojām un dekoratīvi pabalinājām, lai tās atkal patiktu uzvilkt, marmorējām sveces un dažādus traukus un vāzes ar speciālām krāsām. Šogad esam iesnieguši projektu un dabūjuši finansējumu ielūgumu un pateicību marmorēšanas pasākumam saviem sponsoriem. Piemiņas veltes gatavojot, lietosim metodi, kuru iepriekš esam iemācījušās, jo nav tā, ka mēs iemācāmies un aizmirstam, mēs to arī liekam lietā.

No kreisās: Dzintra Krievāne, Ingrīda Eglīte un Anita Deičmane. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru