Darbīgie pensionāri

- 23.Septembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

To, ka Valmierā darbojas pensionāru biedrība «Atvasara», domāju, zina daudzi. Biedrībā iestājušies aktīvi pensionāri, kas nevēlas sēdēt mājās – viņi labprātāk tiekas sarunās un dažādās nodarbībās, brauc ekskursijās. Ināra Allika, Valmieras pensionāru biedrības vadītāja, skaidro, ka viņi to dara pašu priekam. 

Ekskursijas

Šovasar «Atvasarai» bijušas vairākas ekskursijas. Rīgā apskatīta gan Mežaparka jaunā estrāde, gan baznīca Katla kalnā, gan arī izbraukts ar kuģīti pa Dau­gavu. «Atvasaras» kultūras darba organizētāja Indra Prancāne: «Mežaparka jaunā estrāde ir Gaismas pils dziesmai. To varu raksturot kā mākslas darbu ar dziļu domu, lai tā vēstītu par komponistu, diriģentu, koristu un dejotāju kopību kā vienu veselu. Ekskursijā apskatījām estrādi no pagraba līdz spicei.

Dziesmu svētkos parasti senioru kori izlikti pa malām, šoreiz gājām estrādei taisni pa vidu, kur parasti ir jauktie kori. Šī estrāde jāredz savām acīm, te emocijas sit augstu vilni. Protams, mēs arī uz jaunās estrādes kāpnēm dziedājām «Pūt, vējiņi». Skudriņas skrēja, cik tas bija emocionāli!»

«ATVASARA» VALMIERAS PILSĒTAS SVĒTKOS. Foto no «Atvasaras» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru