Dažas pēcsvētku atziņas

- 27.Jūlijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc gada Valmierai 740 gadu. Daudz. Un jubileja arī no tām apaļajām.

Tāpēc noteikti pilsētas svētki būs vēl košāki, interesantāki par pagājušās nedēļas nogalē aizvadītajām 739. dzimšanas dienas svinībām. Vai tā ir baltā maģija vai vienkārši dzelžaina ticība, bet šīs vasaras klimata amerikāņu kalniņos notrāpīt ar divām faktiski ideālām dienām visām svaiga gaisa aktivitātēm – to vajag mācēt sarunāt ar Māti Dabu! Tas, protams, nemaksā ne eiro centa, bet ir obligāts nosacījums, lai svētki būtu izdevušies pilnīgi visiem. 

Katru gadu svētku rīkotāji meklē kaut ko jaunu, līdz tam nebijušu. Nebija izņēmums arī šī reize. Manuprāt, atzīstami un tāpēc uz palikšanu arī turpmākajās pilsētas jubilejās bija divi risinājumi, par katru no kuriem pāris teikumus – protams, izteikti subjektīvus – atļaušos šeit uzrakstīt. Jo rubrika taču Viedokļi, vai ne?

Lielā skatuve blakus tirdzniecības centram Valleta, faktiski pašā lielveikala priekšā, bija ērta visiem. I tiem, kuri muzicēja, i tiem, kuri klausījās, i tiem, kuri dzirdes un redzes baudas – kā jau tas piektdienas vakarā svētku gaisotnē pieklājas – gribēja apvienot ar kāda našķa baudīšanu vai pat kārtīgām vakariņām ar dažāda stipruma piedzeramo. Jā, nebija slikts arī iepriekšējo gadu variants ar lielo skatuvi pie Hanzas sienas, bet šis dabas koncertzāles iekārtojums laikam tomēr bija labāks. Kaut kā vairāk kompakti un tāpēc draudzīgāk, sirsnīgāk viss šoreiz sanāca!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru