Dejošanā svarīga ir enerģijas apmaiņa

- 4.Marts, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

KRISTIĀNA ORDONE dejo hiphopa stilā jau kopš pusaudzes gadiem. Tagad viņa ne tikai pati dejo, bet arī ir izveidojusi savu Hip hop un Urban deju grupu «Divided», kas darbojas gan Valmierā, gan Mazsalacā. Aicināju viņu uz sarunu par un ap dejošanu. 

Pastāsti, lūdzu, kā sākās tava aizraušanās ar dejošanu? 

Man jau kopš bērnības ir bijis daudz enerģijas, vienmēr esmu bijusi aktīva. Izmēģināju roku arī dažādos sportos, bet tad sākumskolas pirmajās klasītēs sapratu, ka vēlos darīt kaut ko, kas ir saistīts ar deju. Skolā tolaik mums bija arī ritmika, un skolotāja teica, ka viņai esot deju grupa, un es izdomāju pamēģināt. Protams, man dejošana iepatikās, nodejoju tur diezgan daudzus gadus. Tad es sapratu, ka gribu kaut ko vēl vairāk, tikt vēl solīti augstāk, un tad gāju meklēt kaut ko citu. Es atradu deju studiju, kas bija vairāk uz hiphopu. Protams, paskatījos dažādus mūzikas video, kur dejo hiphopu, un likās, ka tas varētu būt priekš manis. Aizgāju, pamēģināju un sapratu, ka tas ir mans. Man bija arī ļoti forša trenerīte Linda, kura bija ar pozitīvu attieksmi, līdz ar to lika man vēl vairāk domāt, ka tas ir tas, ko es gribu. 

Pagāja pāris gadi, un Linda man piedāvāja palīdzēt viņai vadīt deju grupas. Sākumā viņa mani izaicināja, teica, lai pati veidoju savas horeogrāfijas. Protams, bija brīži, kad nesanāca, bet es cīnījos, mācījos un tiešām mēģināju darīt, ieguldīju darbu un laiku.

KRISTIĀNA ORDONE. Foto no Kristiānas personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru