Ezis ziemas migai sarušinājis 1068 eiro

- 10.Augusts, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

Ezītis šogad žiperīgs, ziemas guļai ieguvis rekordlielu atbalstu no visiem Ezīša telts apmeklētājiem.   Valmieras pilsētas dzimšanas dienas laikā notika VNF Jauniešu ideju laboratorijas ikgadējā labdarības akcija «Ezīša miga», kurā laboratorijas dalībnieki papildināja projektu konkursa «Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021» krājkasīti par 1068 eiro!

Labdarības akcijas laikā valmierieši un pilsētas viesi varēja atnākt uz Ezīša migu, veikt laimīgo griezienu un tā izlozēt kādu no Ezīša atbalstītāju sarūpētajiem labumiem. Šogad VNF JIL jaunieši bija īpaši pastrādājuši – balvu fondā bija 400 lieliskas  dāvanas no Vidzemē zināmiem uzņēmumiem. Tāpēc arī ieguvums ir lielāks nekā citkārt, par ko pašiem jauniešiem ir liels prieks.

Pasākumā piesaistītā nauda jau pavasarī tiks ieguldīta Valmieras novada jauniešu iniciatīvās, palīdzot tās realizēt projekta konkursa «Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021» ietvarā. Līdz šim, pateicoties VNF JIL atbalstam, jau ir īstenotas vairāk nekā 40 jauniešu idejas, tai skaitā atjaunota Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas teātra klase, izvietotas kukaiņu mājiņas Valmieras bērnudārzos, radīts vingrojamo stieņu komplekss pie Valmieras tehnikuma, noticis teātra festivāls Rūjienā, izveidotas atpūtas vietas Rencēnu pamatskolā, Rūjienas un Mazsalacas vidusskolā, Valmieras Jauniešu mājā iegādāta jauna virtuve u.c.

«EZĪŠA MIGA 2021». Foto Senica Raymundo


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru