Frīdrihs – desmitkārtējais, mūsējie 6. un 12. vietā

- 9.Februāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien un svētdien sarežģītajā Altenbergas (Vācija) trasē notika šīgada pasaules čempionāts bobslejā divnieku ekipāžām, kurā visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas sportisti, bet mūsu Oskars Ķibermanis ar Matīsu Mikni un Oskars Melbārdis ar Kristu Lindenblatu četru braucienu summā ierindojās attiecīgi 6. un 12. vietā.

Pirmo braucienu abi Oskari veica visai cerīgi: Ķibermanis ar otro ātrāko ieskrējienu finišēja, uzrādot ceturto rezultātu, 0,59 s aiz līdera Frīdriha, savukārt Melbārdis ar ceturto starta laiku trasē pavadīja 0,1 s ilgāk nekā Ķibermanis, kas viņu ierindoja septītajā pozīcijā.

Otrajā braucienā vairs tik spoži negāja – lai arī atkal otrais ātrākais startā, maza neprecizitāte trases augš­daļā un, kaut gan konkurenti brauca ar ievērojamākām kļūdām, mūsējiem beigu virāžas neslīd, līdz ar to tikai 11. laiks Ķibermanim, bet Melbārdim jau 15. rezultāts, kas pirms izšķirošajiem svētdienas startiem summā mūsējos nobīdīja uz 6. un 9. vietu.

OSKARS ĶIBERMANIS un MATĪSS MIKNIS čempionāta pirmajā dienā starta ieskrējienā bija otrie, bet otrajā dienā – trešie labākie. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru