"Gada eksportētājs 2023" Valmieras novadā

- 27.Februāris, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Jau par tradīciju kļuvusi apbalvojuma Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā pasniegšana. Pērnā gada novembrī uzņēmumi 14 nominācijās tika sumināti svinīgā apbalvošanas ceremonijā:  nomināciju uzvarētāji saņēma īpaši veidotu un Valmieras novadā izgatavotu balvu un vēl divi uzņēmumi katrā nominācijā saņēma Goda rakstu.

Nominācijā Gada eksportētājs 2023 par uzvarētāju tika atzīts SIA Padtex Insulation. Šis uzņēmums Valmieras novadā darbojas jau no 2003. gada un ir viens no vadošajiem stikla šķiedras produktu ražotājiem Baltijā. Padtex Insulation specializējies tehniskās izo­lācijas materiālu ražošanā gāzes un tvaika turbīnām, kā arī ugunsdrošu materiālu izstrādē. Valmierā izgatavotais izolācijas materiāls tiek izmantots autobūvē, gāzes un naftas ieguvē, enerģijas ražošanā, kuģubūvē, smagās tehnikas ražošanā. Padtex Insulation klienti atrodas visā pasaulē. Šobrīd uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 valstīm, galvenokārt uz Itāliju, Vāciju, Skandināviju, Rietumeiropu, ASV, Kanādu, Japānu, Koreju.

BIZNESS GĀJIS PLAŠUMĀ. Uzņēmums Padtex Insulation industriālajā teritorijā blakus Valmieras stikla šķiedrai savulaik iesāka ar ražotni vienā angārā, šobrīd tie jau ir vairāki angāri uzņēmuma galvenajā bāzē Cempu ielā 27 (attēlā), kā arī viens neliels cehs otrā pusē Valmierai – Purva ielā 12a.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru