Gada komiķis

- 21.Janvāris, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Sestdien, 8. janvārī, pirmajā gada joka apbalvošanas ceremonijā «Grābeklis» Rīgā VEF Kultūras pilī klātesošo, žūrijas un interneta balsotāju redzējumā par 2021. gada labāko «Comedy Latvia» komiķi atzīts valmierietis JĀNIS KREIČMANIS. Liesma uzaicināja Jāni uz sarunu klātienē, lai uzzinātu viņa ceļu līdz šādai nominācijai. 

Dzimis un audzis Valmierā

Par sevi Jānis iepazīstoties saka: «Joprojām esmu valmierietis, tikai dzīvoju Rīgā.» Jānis turpina stāstīt: «Valmierā dzīvoju līdz 19 gadiem. Mani audzināja mamma un tētis pēc pulksten 18.00 latviešu valodā, bet līdz 18.00 mani audzināja ome krievu valodā. 

Man bija klasiska valmierieša dzīve. Skola atradās pie Gaujas, mācījos no pirmās līdz divpadsmitajai klasei Valmieras Valsts ģimnāzijā. Pēc vidusskolas absolvēšanas iestājos Vidzemes Augstskolā, bet tur studēju tikai pusgadu, lai sagatavotos Nīderlandes Aviācijas inženieru universitātei, kurā iekļuvu, bet arī tur mācījos tikai pusgadu, jo sapratu, ka mani pilnībā neinteresē lidmašīnas. Atgriezos Rīgā, trīs gadus strādāju par bārmeni, gadu – par konsultantu LMT, izmācījos arī  programmēšanas kursus. Pēdējos septiņus gadus esmu programmētājs.»

APBALVOŠANAS CEREMONIJĀ Jānis par saņemto balvu un titulu ir ļoti priecīgs un smejoties saka: man prieks, ka kaut ko varu beidzot «pielikt» pie sienas. Balva ir maza, dūres izmērā, kas ir labi, jo neļauj kļūt iedomīgam.  Aleksandra Gadzāna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru