Gadu grāmatas lapas pāršķirot – kas izlasīts, ko rakstīt tālāk

- 6.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ķoņu kultūras un bibliotēkas dzīvē pavadīts savāds gads, lāgiem nesaprotams, bet bijis arī daudz spirgti uzmundrinošu brīžu.

Paldies jums, visiem brīvprātīgajiem palīgiem un sadarbības partneriem, – gan tiem, kas piezvana un izstāsta, ka pie viņiem var dabūt pasākumam nepieciešamās lietas, gan tiem, kas brauc talkā dažādos pasākuma sagatavošanas un norises darbos, gan tiem, kuri gatavi uzņemt savās mājās un dalīties stāstos un prasmēs, arī tiem, kuri vienkārši atbalsta ar klātbūtni, labu vārdu un jauniem priekšlikumiem, arī bibliotēkas uzticīgajiem lasītājiem! Bez jums Ķoņos nebūtu varējis notikt nekas, ne vienu vien reizi pārliecinos, ka tieši ar cilvēciskās attieksmes mijiedarbību var radīt brīnumus, tā ir mazo kopienu priekšrocība un vērtība: CILVĒKI – ar savu attieksmi, prasmēm, atsaucību, vēlmi dalīties, palīdzēt un kopīgi radīt.

GADA NOGALĒ Ķoņu rūķiem nav laika domāt par dekorēšanas akcijām kā pērn; ja seniori un bērni nevar nākt uz eglīti Ķoņos, rūķi kāpj autobusā un dodas pa mājām – ar mūziku, dāvanām un laba vēlējumiem. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru