Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājums jūsu viedpulkstenī

30.Jūnijs, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Viedo ierīču nozare attīstās neticamā ātrumā un inovatori cenšas paplašināt jaunus horizontus, lai atvieglotu mūsu ikdienas dzīvi. Viedpulksteņi vairs nav tikai stilīgi aksesuāri, jo tajos ir apvienotas daudzas lietotnes un funkcijas, kas vēl pirms dažiem gadiem šķita neiespējamas. Bezkontakta maksājumi arī nav nekas jauns, taču ne visi ir gatavi atstāt savu maku mājās un doties iepirkšanās tikai ar viedierīci. Pirms mēs pieradām, ka varam maksāt ar viedtālruni, viedpulkstenis arī kļuva par maksāšanas rīku ar līdzīgu funkciju.

Šādu maksāšanas iespēju piedāvā arī kompānija Garmin, izmantojot pakalpojumu Garmin Pay ar kuru ir aprīkoti vairāki Garmin viedpulsteņi. Daudziem cilvēkiem viedpulkstenis jau ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un bezkontakta maksājumu risinājums Garmin Pay ir ideāli piemērots tiem, kas nodarbojas ar sportu, uztur aktīvu dzīvesveidu un ir vienmēr kustībā. Programma ir balstīta uz to pašu tehnoloģiju, ko izmanto Google Pay, kā arī citas bezkontakta maksājumu sistēmas. Jūs joprojām turpiniet iepirkties, izmantojot tās pašas kredītkartes un debetkartes, ko izmantojat ikdienā, taču ar to atšķirību, ka tagad tās ir pievienotas digitālā makā jūsu pulkstenī. Tomēr, pirms sākat izmantot šo funkciju, ir vērts uzzināt, cik patiesībā droša ir šī maksājumu sistēma.

Garmin ļoti nopietni uztver savu klientu maksājumu informācijas aizsardzību. Tāpēc Garmin Pay pamatā ir tokenizācijas princips, kurā katram atsevišķam darījumam tiek ģenerēts unikāls simbolu kopums - tokens, nevis faktiskie rekvizīti, kas pieslēgti maksājumu kartes pakalpojumam. Tādējādi katrs darījums ir maksimāli drošs, un reālie dati šifrētā veidā tiek glabāti Garmin serveros, nevis jūsu viedierīcē. 

Veicot pirkumus, izmantojot Garmin Pay, jums būs jāievada iepriekš ģenerēts PIN kods, kas ir derīgs 24 stundas vai līdz viedpulkstenis tiks noņemts no rokas. Turpmāk, veicot nākamo maksājumu, PIN kods būs jāievada atkārtoti. Lai nodrošinātu papildu aizsardzību jūsu darījumiem, karte tiks bloķēta, ja PIN kods tiks ievadīts nepareizi trīs reizes pēc kārtas. Garmin Pay bezkontakta maksājuma sistēma ir ne tikai drošs, bet arī neticami viegls un ērts maksāšanas veids. Sistēma ir izmantojamā gandrīz jebkurā vietā, kur ir iespējams veikt arī citus bezkontakta darījumus. Lai veiktu maksājumu ir vajadzīgs saderīgs Garmin viedpulkstenis, kurā ir jāatlasa vēlamā kredītkarte un jānovieto roka kartes lasītāja tuvumā. Tikai dažas darbības un pirkums jau ir pabeigts: ērti, ātri, droši.

Lai gan lēmums par to, uzsākt vai neuzsākt jaunu tehnoloģiju un risinājumu izmantošanu, ir atkarīgs no jums, ir vērts atzīmēt, ka Garmin Pay var ievērojami atvieglot jūsu ikdienu, jo tagad, lai norēķinātos par ikdienas pirkumiem, jums ir nepieciešams tikai viedpulkstenis, kas vienmēr ir līdzi. Tā ir mūsdienīga, ātra un, pats galvenais, ļoti droša maksājumu metode, kas aizņem tikai dažas sekundes.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri