Gatavojoties svētkiem

- 11.Aprīlis, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Gatavojoties 2020. gada XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, vakar Valmieras Kultūras centrā notika Valmieras deju apriņķa skolēnu tautas deju kolektīvu skate, kurā piedalījās ne vien dejotāji no Valmieras, bet arī kolektīvi no Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novada.

Viņu sniegumu vērtēja žūrijas komisijas priekšsēdētāja, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta Saule vija zelta rotu mākslinieciskā vadītāja Inga Pulmane, horeogrāfe, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas dejas pedagoģe, Cēsu kultūras centra bērnu un jauniešu TDK Randiņš un senioru DK Dzirnas mākslinieciskā vadītāja Sandra Bārtniece un XII Dziesmu un deju svētku mākslinieciskās padomes locekle, Valsts izglītības satura centra dejas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Jelgavas novada bērnu TDK virsvadītāja Madlēna Bratkus, bet vērtēšanas komisijas sekretāres pienākumi bija uzticēti Valmieras Jaunatnes centra Vinda direktorei Sanitai Lozei, tāpat dejotāju sniegumu vēroja VISC vecākā referente Zanda Mūrniece.

Skati atklāja paši mazākie – Valmieras Viestura vidusskolas TDK Viesturietis 1. - 2. klašu grupa Artas Stikānes vadībā ar deju Kas dārzā? Artas Melnalksnes horeogrāfijā, taču konkurss vairākās vecuma grupās turpinājās līdz vēlai pēcpusdienai.

Deju kolektīvs var pretendēt uz dalību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, ja ir piedalījies 2019. gada un 2020. gada deju kolektīvu skatēs.

DEJO Valmieras 5. viduskolas 2. klase (vadītāja Ilona Migla). Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru