Gribam nākt valdībai palīgā

- 10.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Valdības haotiskie un nepārdomātie lēmumi kopumā ir sekas tam, ka lielie valdības partneri un sociālie partneri nav tikuši iesaistīti tādā krīzes vadības ģenerālštābā. Tas ir  iemesls! Jau pirms divām nedēļām mums visiem kopā bija tikšanās ar premjeru.

tikšanās ar premjeru. Mēs to pārrunājām, un premjers vēl teica, ka varētu to nosaukt par tādu kā impulsu grupu. Bet tad šis jautājums aizgāja uz saskaņošanas sapulci, un pat tur mums vēl nācās iespringt, lai to ieliktu darba kārtībā, bet  atbilde pagaidām ir tāda klusējoša un neiesaistoša... Tagad mēs rakstīsim vēstules, arī atkārtoti un formāli – gan premjeram, gan visām koalīcijas partijām, un trešdien, 10. februārī, mums būs arī plašāka preses konference, kur būs gan Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, gan arodbiedrība, gan Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pašvaldību savienība un Zinātņu akadēmija.

Ja mēs paskatāmies nedaudz atpakaļ, tad, kad bija jau pirmais krīzes vilnis pavasarī, mēs reiz teicām, ka vajag šādu ģenerālštābu izveidot, ka vajag stratēģiju krīzes vadībai un tā tālāk...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru