Ielu "pucētājs" jau strādā!

Kaut arī zinīgais laika ziņu eksperts Toms Bricis vakarrīt televīzijā arī Lieldienu nedēļā vēl solīja epizodiskus sniega iznācienus, no Valmieras ielām ziemas baltums jau labu laiku, kopš nozudis, atklājot pamatīgus smilšu sanesumus gar brauktuvju malām. Kad uzpūš spēcīgāks vējš, smiltis, latviski sakot, iet pa gaisu, traucējot lielākoties gājējiem, bet reizēm iemetot kādu sauju durstīgi abrazīvā materiāla arī auto vējstiklā. 

Jau vairākus gadus par ielu attīrīšanu no smilšu sanesumiem Valmierā gādā pašvaldības uzņēmuma Valmieras namsaimnieks sarūpētā speciālā tehnika. Ar īpašo brauktuves tīrīšanas, smilšu iesūkšanas un laistīšanas agregātu, kas īpaši paredzēts asfaltēto ielu sapošanai, Liesma lasītājus pirmoreiz sīkāk iepazīstināja pirms pāris gadiem, vērojot specauto darbā uz Jumaras ielas. Šo nelielo Bucher firmas automašīnu joprojām stūrē Guntars Meņķis, kurš pa šo laiku pamatīgi iepazinis savu darba zirdziņu gan no labās, gan no nedaudz pietrūkstošās puses.

UZ MIRKLI PIESTĀJIS. Pateicoties operatīvai sadarbībai ar Valmieras namsaimnieka valdes priekšsēdētāju Ilmāru Skāduli, kurš vakar pēcpusdienā dažu minūšu laikā uzņēmuma dispečerdienestā noskaidroja un paziņoja Bucher atrašanās vietu Valmieras centra ieliņu tīklā, Guntaru Meņķi izdevās noķert uz Kārļa ielas, kur viņš uz mirkli apturēja savu specmašīnu un atlicināja dažas minūtes sarunai. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru