Iemūrē laika kapsulu

- 8.Decembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien rīta pusē ar svinīgu ceremoniju pie Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra galvenās ēkas, kurai jau 140 gadi un kura ir Valmieras novadā šobrīd vecākā no izglītības apgūšanai izmantojamām celtnēm, tika atzīmēta laika kapsulas iemūrēšana topošās skolas sporta zāles ēkas sienā.

Pirms tam ar uzrunām skolas audzēkņiem un citiem pasākuma dalībniekiem uzstājās skolas direktore Iveta Kļaviņa, Valmieras novada domes priekšsēdis Jānis Baiks un objekta ģenerāluzņēmēja – būvfirmas SIA Ekers – valdes loceklis Uldis Bošs. Lūk, galvenais no viņu sacītā. 

Iveta Kļaviņa: «Šis ir mūsu laiks, kas Valmieras Gaujas krasta vidusskolai – attīstības centram iezīmējas ar īpašu notikumu – jaunas sporta zāles būvniecību. Šodien svinīgi iemūrēsim laika kapsulu topošajā sporta zālē. Skola ir lielākā speciālās izglītības iestāde Vidzemē un viena no lielākajām Latvijā. Ilgus gadus skola ir bijusi bez savas sporta zāles, ar ierobežotām iespējām skolēniem baudīt kvalitatīvas sporta aktivitātes gan mācību stundu ietvaros, gan arī brīvajā laikā.

MŪRĒT VAJAG PRAST. Ikdienā ar ķelli ne (no labās) Uldim Bošam, ne Ivetai Kļaviņai, ne Jānim Baikam darboties nesanāk, tāpēc šāds svinīgs brīdis katram no viņiem ir gan kādreiz jau gūtu mūrnieka prasmju atkārtošana, gan arī pilnīgi jauna pieredze. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru