Iepazīstieties – Valmieras meitenes!

- 3.Marts, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Saksofonu ansamblī «Valmieras meitenes» darbojas septiņas jaunas, atraktīvas sievietes.

Viņas vieno vēlme muzicēt un spēja tam rast laiku. 2022. gads bija viņu pirmais darbības gads, un sarunā viņas atzīst, ka esot bijis ļoti aizņemts. Sarunā tikos ar trim «Valmieras meiteņu» dalībniecēm – Agnesi Geduševu, Aneti Geduševu-Bērziņu un Paulu Žugu. 

Kā radās jūsu ansamblis? 

Agnese: Mēs visas esam vai nu Gunāra Geduševa audzēknes, vai arī meitas. Lielākā daļa no mums līdz pagājušā gada janvārim spēlējām bigbendā «Valmieras puikas». Un, lai cik dīvaini tas izklausītos, «Valmieras puikās» bija vesels klans ar Valmieras meitenēm. Pandēmija, protams, ieviesa savas pārmaiņas, un mums vajadzēja iespēju, kur visām kopā paspēlēt. Mēs redzējām potenciālu darboties kā ansamblim.

Paula: Arī bigbendā darbojoties, mums reizēm bija iespēja uzspēlēt kā saksofonu grupai vienai pašai. Protams, tad bijām mēs un vēl Gunārs. Sanāca iespēja spēlēt brīvdabas koncertā «Trešdienu vakari pilsētas skvērā» tikai kā saksofonu grupai, un tas bija viens no pirmajiem momentiem, kad sapratām, ka varam spēlēt arī vienas pašas.

NOSPĒLĒJOT FLEDERMAUSI. Diemžēl arī pašdarbnieku koncertā nebija pilns «Valmieras meiteņu» sastāvs. Foto no «Valmieras meiteņu» Facebook lapas


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru