Iepriecina Valmieras jauno vieglatlētu izaugsme

- 29.Decembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Vieglatlētiem pēdējie trīs gadi nav bijuši vienkārši. Sakarā ar Jāņa Daliņa stadiona rekonstrukciju un vieglatlētikas manēžas celtniecību treniņprocesu vasarā pārsvarā organizējam Rencēnu pamatskolas stadionā, ziemā  treniņus aizvadām Vidzemes slimnīcas sporta zālē.

Jāteic, ka sportisti un treneri ir ļoti labi pielāgojušies apstākļiem. Ar Valmieras pilsētas pašvaldības, Valmieras Viegl­atlētikas kluba un Valmieras Bērnu sporta skolas atbalstu vadošajiem jaunajiem vieglatlētiem ziemas periodā tika rasta iespēja trenēties arī Murjāņos, Valgā, Tartu un Veru. Pateicoties treneru entuziasmam un pašu uzņēmībai, vairāki sportisti iepriecinājuši ar augstvērtīgiem rezultātiem 2020. gada sezonā. Īpaši jāuzteic četru valmieriešu – Kristīnes Siksalietes, Agates Caunes, Ralfa Ūdra un Jāņa Sausā – veikums. 

Ar šī gada septembri Valmieras Bērnu sporta skolā kā Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (turpmāk AKSSC) viegl­atlētikas treneris darbu uzsācis viens no Latvijas labākajiem jaunatnes treneriem Guntars Markss. Kopā ar treneri Valmieras AKSSC pievienojušās divas viņa audzēknes – Marta Marksa un Hanna Gabriela Ziemiņa.

No kreisās – Guntars Markss, Marta Marksa, Hanna Gabriela Ziemiņa, Ralfs Ūdris, Kristīne Siksaliete, Pēteris Karlivāns – Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra vieglatlēti ar treneriem. Raivo Sarelainena foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru