Igauņu vērtības – zināšanas un kontakti

- 10.Marts, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Kaut arī Latvija un Igaunija Baltijā ir divas kaimiņvalstis ar praktiski vienādu atjaunotās neatkarības laika posmu, ekonomiskie procesi abās nebūt nerit pēc vienādiem noteikumiem, un bieži vien igauņi lietas dara citādāk, vienkāršāk un, jāatzīst, efektīvāk. Arī biznesa inkubatoru sistēma viņiem atšķirīga. Par savu vizīti pie kolēģiem Tartu Liesmai pastāstīja LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs JURĢIS PRIEDĪTIS.

Kā radās ideja aizbraukt pieredzes apmaiņā pie igauņiem? Kolēģe Ilze Eglāja no Valmieras attīstības aģentūras man gada sākumā pārsūtīja uzaicinājumu uz Tartu start-apu jeb, latviski sakot, uz jaunuzņēmumu dienām. Ir pēdējais laiks mums to start up mest pie malas un pāriet uz latvisku nosaukumu. Kāda vaina jaunuzņēmumam?  Piekrītu. Un angliskais apzīmējums arī bieži vien neveido izpratni, kas tad tas īsti ir.

PAR RADOŠU SADARBĪBU! Tartu biznesa inkubatora vadītāja Hanna Līsa Remmelga (Hanna Liis Remmelg) un LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis tikšanās reizē pagājušajā ceturtdienā Tartu. Foto no LIAA Valmieras biznesa inkubatora arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru