Ikdiena dienas centrā

- 14.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacā, Parka ielā 31, «Latvijas Samariešu apvienības» sociālo pakalpojumu centrā «Laiva» tiek nodrošināti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem (fizioterapija, psihologa un logopēda konsultācijas), kā arī sniegts dienas aprūpes centra pakalpojums personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Izlēmām paviesoties dienas aprūpes centrā, lai paskatītos, kā tur rit ikdiena. 

Stāsta Liega Maulvurfa: «Katra darba diena  mums sākas jau astoņos no rīta. Lai gan liekas, ka tas ir agri, cilvēki uz dienas centru nāk labprāt. Dienas centrā ir 11 vietas, bet ikdienā jau ne visi sanāk. Ir, kad astoņi, ir, kad desmit. Uz dienas centru nāk gan vietējie mazsalacieši, gan grupu dzīvokļa iedzīvotāji. Viņiem te patīk, jo ir interesanti. Rīta puse ir aktīvāka – tad ir nodarbības. Protams, ir jāskatās arī pēc noskaņojuma, pēc vēlmēm, ko tajā dienā gribas darīt. Nav tā, ka pasakām – šodien darbojamies tikai ar koku un neko citu. Katram tomēr ir savas intereses. Mēs mudinām iemācīties ko jaunu, bet nespiežam, ja negrib. 

LIEGA MAULVURFA dienas centrā ir sociālā rehabilitētāja, kā arī nodarbību vadītāja. Šeit viņa rāda pašas veidoto, izšūto gleznu, kuras tapšana aizņēma deviņus mēnešus. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru