Jauna vides izglītības akcija un attālinātas nodarbības

3.Februāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Pašvaldību atkritumu apsaimniekotāja SIA ZAAO vides izglītības realizēšanas vietas Dabas un tehnoloģiju parka URDA vides izglītības pedagogi aicina skolotājus un izglītības iestāžu audzēkņus uz sadarbību, lai kopīgās aktivitātēs izprastu vides procesus un cilvēku mijiedarbību ar dabu.

aunā akcija, kurā aicināti iesaistīties pirmo līdz sesto klašu skolēni un viņu pedagogi, ir Atklāj kopā ar Skudru Urdu. Eksperimentu un uzdevumu laikā skolēniem būs jāpēta un jāizzina trīs tēmas – ūdens, gaiss un zeme. Katras tēmas ietvaros būs jāpēta kopsakarības, jāveic eksperimenti un radošie darbi, piemēram, jāapgūst ūdens tīrības noteikšana, jāpēta zemes slāņi un jābūvē iekārtas. Akcijas lieldraugs ir Dabas aizsardzības pārvaldes Līgatnes dabas takas, kam arī rūp vides aizsardzības jautājumi un kas ir iesaistījies akcijas balvu fonda bagātināšanā. Akcijas Atklāj kopā ar Skudru Urdu aktivitātes turpināsies no 1. februāra līdz 26. aprīlim.

Līdz 30. aprīlim notiek arī akcija Dārgumu medības, kurā pirmsskolu audzēkņi kopā ar pedagogiem pēta vielu nezūdamību un atkritumu sadalīšanos augsnē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru