Jaunieši domā un rada

- 21.Februāris, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmierā jau desmito reizi notika Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums «CITS BAZĀRS». Sestdien tirdzniecības centrā «Valleta» dažādus un interesantus, pašu veidotus produktus un tehnoloģijas piedāvāja darbīgi jaunieši no daudzām Latvijas mācību iestādēm.

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) dalībskola – Valmieras tehnikums – sadarbībā ar TC «Valleta», atzīmējot pasākuma desmitgadi, aicināja rādīt savu darbošanos 60 jauniešu veidotus skolēnu mācību uzņēmumus no Rīgas, Madonas, Lizuma, Bērzaunes, Kusas, Smiltenes, Valkas, Ulbrokas, Cēsīm, Rēzeknes, Ogres tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Valmieras Valsts Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas un citām skolām, piedāvājot savus oriģinālos izstrādājumus – kosmētiku, pārtikas preces un inovācijas pārtikas nozarē, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus, kā arī aplikāciju, interneta lapu izstrādes un tehnoloģisko inovāciju risinājumus.

«OTRĀ ELPA» ir skolēnu mācību uzņēmums no Lizuma pamatskolas, kas pamatskolu grupā ieguva divus augstākos žūrijas vērtējumus. Marta (no kreisās), Marija un Kitija un viņu «Otrā elpa» saņēma Valmieras tehnikuma direktores Vinetas Melngāršas balvu, kā arī augstāko novērtējumu kā ilgtspējīgākais SMU produkts. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru