Joprojām jūra līdz ceļiem?

- 5.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Lai kādi pretpasākumi būtu pieņemti, kovids joprojām brīvdienas nav paņēmis. Nedaudz – tikai procentuāli no pārbaudītajiem, bet ne kvantitātē – piebremzējis Latvijā,  toties kaimiņvalstī šobrīd dušī igauņus ne pa jokam, un tad jau tepat blakus pie Valkas un Ainažiem vien ir. Protams, tagad būtiski samazinājušies pārrobežu kontakti, taču Covid-19 vīruss ir ļoti viltīgs un var pielavīties negaidīts no jebkuras puses!

Vai to tā pa īstam apzināmies? Manuprāt, joprojām nē, īpaši jau padsmitgadnieki. Uzdrošinos apgalvot, ka tā ir tā sabiedrības daļa, kura televīzijā vismazāk skatās ziņas un citus informatīvos raidījumus par situācijas nopietnību valstī un par nepieciešamību strikti ievērot valdības noteiktos drošības pasākumus, toties pārpārēm barojas no sociālajiem tīkliem. Un tur, piemēram, Facebook gandrīz vai 24 stundu non­stop režīmā ar saviem ekspertu iznācieniem pret valstī šobrīd noteikto un iespēju robežās policijas uzraudzīto kārtību plosās kāda pašpasludinātā gandrīz vai vietējā Māte Terēze alias Inese Ā. kundze un viņas domubiedru pulciņš, pandēmijas draudu sakarā noliedzot un kritizējot visu pēc kārtas. Iespējams, tīņi nelasa arī šos pseidoekspertus, taču vienas jauniešu daļas izturēšanās un uzvedība sabiedriskās vietās katrā ziņā liecina par joprojām lielu pofigismu pret Latvijā šobrīd notiekošo. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Novadniece - 5.Marts, 2021 - 14:37

Liesmiņ, jau pirms laba laika lūdzu piebremzē Covid baiļu, pārbīļa rakstus publicēt! Jau tā nobaidītos pensionārus, kuri vēl Liesmu lasa un grib arī prieīgas ziņas, tu centies tā pārbiedēt, lai viņi baidās ne vien līdz veikalam aiziet, bet arī pavasari pamanīt! Tā vietā, lai vēl arī ar plūdiem baidītu, būtu kaut nobaidītajiem pastāstījuši, kas Gaujā īsti notiek, bildes ielikuši. Žēl, ka laikā, kad bērziem jau tek sulas, sniegpulkstenīši zied, Liesmā turpina: "Covid..., covid, povid, ovid, ddd! Tā vien rādās, ka daži žurnālisti paši sevi ir nobaidījuši!

U02 - 2.Aprīlis, 2021 - 22:20

In reply to by Novadniece

Bet stāvoklis ir nopietns. Šis raksts adresēts ne jau pensionāriem. Protams, ka jāraksta arī par saulaino pavasari un citām labām lietām, taču slēpt patieso situāciju, kā to darīja padomju laikā, arī nebūtu pareizi. Nekad neaizmirsīšu, kā padomju televīzija rādīja 1986. gada 1. maija masveidīgo svētku demonstrāciju Kijevā - dažas dienas pēc Černobiļas katastrofas, un ne visai tālu no avārijas vietas. Viss esot kārtībā, un padomju darbaļaudīm neesot jāuztraucas.

Pievienot komentāru