Juristu skaistumkonkurss turpinās

- 20.Janvāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Sīkiem solīšiem uz priekšu turpina kustēties pērn lielu skandālu pavadītais Autotrans­porta direkcijas organizētais un jau 2019. gada jūlijā izsludinātais konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 gadu periodā 16 maršruta tīklu daļās. 

Tas, ka gandrīz visi konkursa rīkotāju sākotnēji pasludinātie rezultāti par uzvarētājiem atsevišķās lotēs tika apstrīdēti, liecina vien par, maigi sakot, nepilnībām gan iepirkuma organizēšanā, gan piedāvājumu rezultātu izvērtēšanā. Tomēr Satiksmes ministrijā joprojām nav kritiski izvērtēta šī konkursa gaita pēc būtības, tāpēc sabiedriskā transporta nākotnes nodrošinātāji Latvijā turpina pa maziem gabaliņiem lipināt kopā, viņuprāt, pareizāko un it kā arī autobusu pasažieriem vēlamāko puzli. Šonedēļ Autotransporta direkcija publiskoja jaunākos datus.

«Ir noslēgusies piedāvājumu vērtēšana konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu nākamajos 10 gados četrās maršrutu tīkla daļās. Iepirkumu komisija, izvērtējot piedāvājumus, atzinusi, ka konkursā uzvarējuši šādi pārvadātāji: 

• akciju sabiedrība Nordeka lotē Cēsis; 

• SIA Tukuma auto lotē Jēkabpils, Preiļi, Līvāni; 

• akciju sabiedrība Nordeka lotē Limbaži, Sigulda; 

• akciju sabiedrība Liepājas autobusu parks lotē Ogre, Aizkraukle. 

Savukārt maršrutu tīkla daļā Jelgava, Dobele un Ventspils saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas komisijas norādījumiem ir veikta atkārtota piedāvājumu pārvērtēšana.»

SAVĀ AUTOOSTĀ SAVĒJIE. Valmieras autoostā, kas šajā gadsimtā piedzīvojusi vērienīgu rekonstrukciju un šobrīd atbilst mūsdienu prasībām i no darbinieku, i no klientu viedokļa, joprojām regulāri maršrutu peronos pasažierus izlaiž un uzņem pašmāju pasažieru pārvadātāja SIA VTU Valmiera autobusi. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru