Kā Rūjienas apvienībai klājās pērn un kas gaidāms šogad

- 20.Februāris, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pašvaldības darbā tādas striktas laika robežas nemaz nav. Pārvaldēs kalendārais gads nesākas no pilnīgi baltas lapas. Tas ir tikai turpinājums jau realizētajām iecerēm, un labi padarītie darbi ir tramplīns jauniem plāniem un idejām. 

Šodien tiks apstiprināts jaunais budžets, tātad ir skaidras aprises, ko Rūjienas apvienībā plānots paveikt šogad. Ar nelielu atskatu par paveikto pagājušajā gadā un par interesantāko un aktuālāko, kas rūjieniešus un pagastu iedzīvotājus sagaida šogad, stāsta IVO VIRSIS, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs, Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos.

***

Lai cik grūti, attīstībai līdzekļi jāatrod

Pagājušais gads un arī divi iepriekšējie bija tiešām attīstības gadi, jo bija pieejams finansējums un arī energokrīze tika veiksmīgi pārvarēta. Izaicinājumus finanšu jomā īsti sāk just tikai šogad, un, kā jau daudzi būs dzirdējuši, visām pašvaldībām ir grūtības salikt budžetu. Mums tas ir izdevies. Komitejās tas ir izstrādāts, un 20. februārī budžets tiks apstiprināts. 

Par pagājušo gadu jāsaka tā, ka Rūjienas apvienībai viss iecerētais izdevās. Rūjienā visas iestādes turpina strādāt un attīstīties. Lai arī cik grūti laiki, pašvaldībā un arī mums apvienībā, arī man personīgi vienmēr bijis tāds uzskats, ka ir jāsavelk jostas un jāpārgrupējas, bet attīstībai līdzekļi jāatrod. Tā tas ir arī šogad.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru