Kad datori izslēgti

- 8.Janvāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā bija pulcējušies skolas vecuma jaunieši un pirmsskolēni ar saviem vecākiem, lai piedalītos kompānijas Brain Games rīkotajā Spēļu sestdienā. Prāta spēļu entuziastus laipni sagaidīja nodaļas vadītāja Ilze Karsa: «Rudenī šī kompānija mums uzdāvināja lielu spēļu komplektu, daudzas no tām prasa pamatīgu iedziļināšanos, tāpēc nolēmām uzaicināt pārstāvi, lai padarbojas ar bērniem, viņus ieinteresējot. Līdz ar to šodien neieslēdzām datorspēles, dodot priekšroku citāda veida smadzeņu kustināšanai.»

Savukārt VIBJO Sudraba ZIRG's aktīvists kopš pirmās dienas, Pārgaujas ģimnāzijas 11.b klases skolnieks Ričards Edijs Štibe bija ieradies, lai brīvprātīgi pārraudzītu procesus. «Domāju, ka pasākuma apmeklētība ir diezgan laba, prieks par publikas atsaucību, pārsteidza, ka viņi jau zina, kā šīs spēles spēlēt. Es tik gudrs neesmu, vairums spēļu man nav zināmas, jo galvenokārt esmu pievērsies stratēģiskajām spēlēm. Man ir ļoti interesanti skatīties, kā dzīvē strādā pingvīnu spēle, zinot, ka tā dabūjusi prestižo Vācijas balvu.»

KĀ TAS NOTIEK? Ričards Edijs Štibe (no kreisās) vēro pingvīnu spēli, kura ieguvusi balvu prestižā Vācijas spēļu konkursā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru