Karaliska nāve

- 7.Novembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Pa stiklotajām frizētavas durvīm ienāca mundra sieviete ap gadiem septiņdesmit un, nolikusi pie kājām palielu iepirkumu somu, apsēdās turpat uz krēsla, kas vistuvāk durvīm.

Redzams, ka lauku cilvēks, visu mūžu pieradis teciņus kustēties, tāpēc augums joprojām sportiski vingrs bez neviena lieka kilograma. Viņa izņēma no somiņas modernāko telefonu un, būdama pārsteidzoši mūsdienīga, tūlīt sazvanīja kādu, ar kuru runāja caur skaļruņa funkciju, turot telefonu sev priekšā netālu no mutes. Lai klausās, kas vēlas, viņai nav nekā slēpjama, un frizētavas ir vietas, kur visiem viss uz brīdi kļūst kopīgs! 

Pēc sarunas sieviete skaļi turpināja risināt savas dzīves aktuālos notikumus, sakot, ka nupat nesen nomiris viens radinieks un nākamajā naktī – cits. «Nu būs divas bēres!» sieviete noplātīja rokas, kamēr pārējie klausījās, ne vārda neteikdami. Kā bija nomiris tas pirmais, izsmeļoša skaidrojuma nebija, bet tas otrs… «Jā, tā bija karaliska nāve!» atzinīgi un kā par apskaužamu veiksmi teica sieviete, jo aizgājējs, kaut arī iepriekš bija grūti slimojis, nomiris mājās pats savā gultā un miegā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru