Kocēnu "Rubenes" dāmām – 13. Latvijas čempionu tituls

- 8.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Man personīgi šis ir trešais valsts čempiones tituls, taču šis ir vienīgais, kuru kārtīgi izbaudīju, un sanāca spēlēt pat ļoti saspringtās epizodēs, kas mētāja domas šurpu turpu, kad parādījās ļoti liela spriedze. 

Iesildīšanās laikā ļoti koncentrējos uz spēli, visas pārējās lietas atmetu, domāju tikai par to, pie kā būtu jāpiestrādā, kas būtu vairāk jāpiesedz un no kuras pretinieces gaidīt metienus un negaidītas piespēles. Laukumā emocijas bija lieliskas, taču mani ļoti iespaidoja komandas biedreņu traumas, kas spēli padarīja asāku un bīstamāku... Tas radīja lielāku stresu. Domājot par to, kādas emocijas bija spēlētājām uz laukuma, uz soliņa tās bija desmitkārt lielākas, un brīdis, kad noskanēja finālspēles beigu signāls, bija neaprakstāms. Mača pēdējās minūtēs vienīgais, par ko spēju padomāt, bija kārtīgi nospēlēt aizsardzībā, jo parasti mēs vairāk koncentrējamies uz uzbrukumu veidošanu, bet  aizsardzībā mums vēl daudz jāmācās.

ČEMPIONES! Kocēnu Rubenes florbolistes kopā ar komandas galveno treneri Mārtiņu Larinovu Ķekavā gavilē par ELVI florbola līgas sievietēm fināla sērijā līdz divām uzvarām ar 2:0 izcīnīto Latvijas čempioņu kausu. Ar 17. numuru publikācijas autore Lāsma Ēvele. Rubenes komanda pirmajā spēlē sestdien savā laukumā uzvarēja pretinieces Ķekavas Bulldogs/NND ar 5:3, bet svētdien otrajā mačā viesos, abus vārtus gūstot Simonai Grāpēnai, spraigā cīņā bija pārākas ar 2:1. Ritvara Raita, Floorball.lv, foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru