Konkursā Latvijas Labākais tirgotājs 2017

- 28.Februāris, 2018
Ekonomika
Laikrakstā

Jau ziņojām, ka ir apbalvoti ikgadējā konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» ievērību guvušie dalībnieki. Konkurss kļuvis par stabilu tradīciju, un katru gadu tajā iesaistās uzņēmumi no visas Latvijas. Arī šogad ir noteikti nozares labākie: aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti, veikali, specializētie veikali, tirdzniecības centri, ražotnes – veikali, ēdināšanas uzņēmumi – bistro, kafejnīcas – picērijas, kafejnīcas – konditorejas, kafejnīcas – veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni, viesnīcas, viesu nami un lauku tūrisma objekts.

Konkurss «Latvijas Labākais tirgotājs» ir nekomerciāls un atklāts — tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Nosakot labākos Latvijā, tirgotāju konkurss notiek kopš 1995. gada. Tolaik veikaliem un ēdināšanas uzņēmumiem bija atsevišķi konkursi — «Latvijas labākais veikalnieks» un «Latvijas labākais krodzinieks». Kopš 1997. gada Latvijas labākie veikalnieki un krodzinieki tiek vērtēti kopējā konkursā.

Katru gadu ir pašvaldības, kas aktīvi iesaistās konkursa organizēšanā — tām rūp novada tirdzniecības kultūras attīstīšana, un pašvaldības atbalsta vietējos uzņēmumus. Šogad tās ir: Inčukalna novada dome, Gulbenes novada dome, Jēkabpils dome, Rīgas dome, Ventspils dome, Ventspils novada dome un Viesītes novada dome.

Konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» finālā tika izvirzīti 52 objekti no kopumā 124. No konkursa finālistiem 17 ir tirdzniecības, 20 ēdināšanas objekti, astoņas aptiekas, divas viesu mājas un viesnīcas, četras degvielas uzpildes stacijas un viens lauku tūrisma objekts.

Atkarībā no saņemto punktu skaita šogad bija lielāks Galvenās balvas saņēmēju skaits nekā iepriekšējos gados — 12, par uzvarētājiem atzīti 15 uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17 un dalībnieka diplomu saņēma astoņi konkursa finālisti.

Redakcijas piezīme.

Jau rakstījām, ka minētajā konkursā apbalvojumus izpelnījušies arī vairāki mūsu puses uzņēmumi: dalībnieka diplomu saņēma SIA «Valrek» vairumtirdzniecības noliktava Valmierā un SIA «Valrek» mājsaimniecības preču veikals Strenčos, laureāta diplomi tika SIA «Valrek» mājsaimniecības preču veikalam Valmierā un IK «Štoka pica» Bistro – kafejnīca – picērija «Melnā Olīva»Valmierā, bet starp divpadsmit Galvenās balvas saņēmējiem ir SIA «VRPB» Pilsētas galerija «Valleta»Valmierā.

Laureāta diploms — IK «Štoka pica» Bistro – kafejnīcai «Melnā Olīva» Valmierā un tās īpašniekam Jānim Štaueram. Viņu sveic Latvijas Tirgotāju asociācijas priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs un Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru