Kopjot un vairojot kaimiņattiecības

- 14.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

IPIĶU PAGASTA centrā 2020. gadā veidotais Simtgades parks tika papildināts ar trīs dažādu šķirņu pīlādžiem, kas nu aug blakus jau agrāk iestādītajiem bērziem, liepām un ozoliem. Valsts prezidenta Egila Levita ozols beidzot ieguvis goda plāksni, lai katrs var izlasīt, ka tieši šo ozolu stādījis mums visiem tik nozīmīgs cilvēks.

Ceļotāju iecienītā atpūtas vieta pie kādreizējās Ipiķu skolas ieguva jaunus galdus. Gada lielākais ieguvums ir labiekārtotais laukums pie Latvijas - Igaunijas robežas un tālākā valsts ziemeļu punkta zīmes «Baltās naktis». Pateicoties Rūjienas pašvaldības finansējumam, laukums ieguva sakārtotu ugunskura vietu, aka jaunu jumtu, radās arī apstādījumi, kas palīdz izcelt zīmi. Paldies palīgiem: gan pagasta ļaudīm, gan arī Igaunijas pierobežas iedzīvotājiem – Ilgai Sūrmetai un Uno Tisleram. Īpaša pateicība Gunai Skalbergai –  laukuma sakopšanas iniciatorei, kas arī uzņēmās projekta vadību, darbu organizēšanu. Gala rezultāts priecē visus. 

Ipiķu pagasta bibliotēka tika pie jaunām žalūzijām. Bibliotēkas plauktus papildinājušas jaunas grāmatas bērniem un lielajiem lasītājiem.

KOPĀ AR IGAUŅIEM VIENĀ NO TALKĀM. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru