Kultūra un izklaide

Nemirstīgo dzejas vārdu klausoties

- 20.Septembris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ceturtdienas pievakarē Valmieras integrētajā bibliotēkā notika kārtējais dzejas dienu sarīkojums ...un vārds ir nemirstīgs, ko vadīt bija uzticēts jaunajai dzejniecei un tulkotājai Agnesei Rutkēvičai, savukārt par atbilstošu muzikālo noskaņu parūpēties bija uzaicināts akordeona spēles virtuozs Māris Rozenfelds.

Atklās izstādi «Pa ceļam»

- 16.Septembris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras muzejā šodien plkst. 16 katrs aicināts uz Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas absolventu darbu izstādes «Pa ceļam» atklāšanu.

Teātris paliek bez mājām

- 15.Septembris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Oktobrī vajadzēja būt pabeigtiem visiem būvdarbiem, un 100. sezonu Valmieras teātrim bija plānots aizvadīt kolektīvam un skatītājiem ērtā infrastruktūrā. Šo iemeslu dēļ rekonstrukcija tika sākta, veica ēkas demontāžu. Ir noticis citādi. Teātris aukstumā paliek bez mājām.

Burtnieku estrādē rokenrola noskaņās

- 12.Augusts, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Rokenrols ir un būs vienmēr dzīvs – šo vēstījumu deju uzvedumā «Rok’n Rullē» Burtnieku estrādē 12. augusta vakarā plkst. 21 Agra Daņiļeviča horeogrāfijā izdejos Valmieras novada jaunieši kopā ar deju skolas «Dzirnas» dejotājiem. Īpašie viesi – dabas un blūza iedvesmotais roka kvartets «The Bad Tones».

Valmieras teātris sāk 100. sezonu

- 5.Augusts, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kaut arī teātra ēka ārēji joprojām atgādina drupas, 3. augustā Valmieras teātra kolektīvs pulcējās pie netālu esošā, režisoram Oļģertam Kroderam veltītā, mākslas objekta «Krodera ābele», lai atklātu teātra 100. sezonu, ko dažādu force major apstākļu dēļ varētu dēvēt par spītības sezonu.