Kurš nākamais?

- 6.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pēc tam, kad Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis pameta partijas Saskaņa valdi, nebija ilgi jāgaida atbildes reakcija – 15. septembrī kopā ar citu Saeimas deputāti Ļubovu Švecovu dumpinieks pēc visu tautu tēva Josifa Visarionoviča Staļina labākajām tradīcijām kas nav ar mums, tas ir pret mums tika ar kaunu un negodu patriekts no partijas kristāltīrajām rindām, jo, kā izteicies Saskaņas līderis Jānis Urbanovičs, abi grēkāži «sistemātiski pārkāpj partijas lēmumus un izrāda necieņu pret kolēģiem», tāpēc partijas biedriem radusies pārliecība, ka abi deputāti nenovērtē savu atbildību vēlētāju priekšā.

Acīmredzot par necieņas izrādīšanu uzskatīta abu uzdrīkstēšanās peldēt pret straumi, jo gan Švecova, gan Dombrovskis vēlējušies, lai beidzot tiktu dots skaidrs vērtējums ar Rīgas domi saistītajiem korupcijas skandāliem, taču Saskaņas vecbiedriem ar vadoni Urbanoviču priekšgalā šajos jautājumos labpatīk izlikties par beigtiem.

Tikmēr jaunākie partiju reitingi liecina, ka Saskaņas popularitāte turpina samazināties. Pēc LTV pasūtījuma tapusī pētījumu aģentūras SKDS aptauja, kurā no 11. līdz 22. septembrim aptaujāti 888 pilsoņi dažādās Latvijas vietās, liecina, ka gadījumā, ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, par Saskaņu balsotu 10,2% respondentu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru