Laba izrāde ir komandas darbs

- 2.Februāris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Viena no Valmieras drāmas teātra jauno aktieru piecnieka, kas kolektīvam pievienojās šajā — teātra 95. sezonā, KLINTA LEJA uz jautājumu, kā viņa iejutusies Valmierā, teātrī, momentā atsaucas: ļoti labi! Piebilst, ka nekādas nostalģijas pēc Rīgas dzīves viņai nav un Valmieras miers ir tieši laikā.

Klinta ir dzimusi, augusi un pirmo izglītību ieguvusi Dobeles 1. vidusskolā. «Brīvajā laikā, kura nebija nemaz tik daudz, jo gan dejoju un dziedāju, gan visādi citādi skolā darbojos, biju ļoti aizņemta. Tomēr daudz skatījos filmas, braucu uz teātra izrādēm. Atceros, tas bija pavisam mazos gados, sēžu teātrī, skatos izrādi un man tik ļoti sagribas būt uz skatuves un ko pateikt. Varbūt tā bija mana pirmā pieredze attiecībās ar teātri, jo skolas laikā neko nespēlēju. Nevaru teikt, ka būt aktrisei bija ilgi gatavots mērķis, bet pēc 12. klases domāju: pamēģināšu. Ļoti iepatikās jau iestājeksāmeni Latvijas Kultūras akadēmijā, skolas atmosfēra, un — te nu esmu,» Klinta nupat izdzīvojusi savas pirmās pirmizrādes sajūtas kā štata aktrise. Izrādē «104 lappuses par mīlestību» viņai ir divas atšķirīgas lomas — Ira un Korespondente.

«Domāju, rezultāts ir labs, kā teica režisors Georgijs Surkovs, ar kuru satikos pirmoreiz, bijām laba komanda, un tas ir ļoti svarīgi. Liekas, mēs esam izveidojuši arī vizuāli interesantu izrādi, un ceru, ka mūsu kopdarbam būs labs mūžs. Noteikti man ir paveicies ar kolēģiem, Valmierā vispār nevar sūdzēties par partneriem, par sadarbību ar viņiem, jo te ir fantastiski kolēģi, ar viņiem ir tik viegli sastrādāties, jebkurā brīdī gatavi palīdzēt.»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru