Lāči, lāčuki un citi neparasti meistarstiķi

- 15.Februāris, 2019
Dzīvesstils
Laikrakstā

Kad pērn viesojāmies Rūjienā, Kastaņu ielā pie Mārītes Siliņas, lai sagatavotu publikāciju («Kad ota pati pa rokām spēlējas» 2018. gada 30. novembra «Liesmā») par viņas vaļaspriekiem – gleznošanu, tautisko deju dejošanu, maizes un kūku cepšanu, uzzinājām par vēl kādu neierastu hobiju, kurā viņa palīdz Rīgā dzīvojošās meitas ģimenei. Nu ir pamatots iemesls par to pastāstīt plašāk. Lūk, kādu informāciju «Liesmai» sniedza Mārītes meita LĪGA SAVENKO.

Jau četru gadu pieredze

«Tedtoy» ir ģimenes uzņēmums, kas ražo personalizētas mīkstās rotaļlietas. Pirms četriem gadiem, kad uzšuvām mūsu pirmo lāci, nekad nebūtu iedomājusies, ka ar laiku mums būs tik liels sortiments un darba apjoms. Sākumā plānojām šūt tikai lielos lāčus, tie pārējie izmēri un arī iespēja uz rotaļlietām taisīt izšūtus uzrakstus ar mašīnizšūšanu nāca ar laiku, kad nolēmām paplašināt klientu auditoriju, jo lielie lāči tomēr ir salīdzinoši dārgi, tādēļ mums gribējās radīt arī rotaļlietas, kuras būtu pieejamas visiem.

Katra mūsu rotaļlieta ir roku darbs. Procesā no pasūtījuma pieņemšanas brīža līdz klientam un pat vismazākajai rotaļlietai ir iesaistīti pieci cilvēki. Mūsu ražojumu sortiments ir, sākot no mini 20 cm lāčukiem, līdz pat gigantiskiem 2 metrus gariem un 15 kilogramus smagiem lāčiem un zaķiem. Šujam zaķus, behemotus, vinnijus, cūciņas, ziloņus un vēl daudz citu interesantu rotaļlietu. Kopumā pašlaik tās jau ir ap 50 dažādas pozīcijas. Spējam uzkonstruēt tēlus un priekšmetus arī pēc individuāliem klientu projektiem.

Pēdējā laikā aktīvi darbojamies arī ar korporatīvo klientu pasūtījumiem, šujam firmas talismanus, suvenīrus ar firmas logo un daudz citu interesantu lietu.

NESEN SIGULDĀ. Sportistiem kausu vietā «Tedtoy» darinātie pingvīni! Tie no Latvijas aizceļoja pa visu pasauli, jo tos saņēma ne tikai sportistu, bet arī mediju korpuss. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru